kondomy

kywu

ja len suhlasim s elablue..:) My tiez len s kondomami a zakazdym sa priatel urobi do mna, ved kondom na to sluzi!:)A to ci je prasknuty by ste mali priebezne preverit pocas styku, a potom prenho je to hned iny (ROZDIELNY!!)pocit a dokaze odhadnut kedy je cely a kedy praskne...navyse yb nemal prasknut ak je spravne nasadeny.:)

elablue

OMG a quaresma kolko mate rokov? Ze poviete taku sprostost ze ked ma chalan gumu tak sa nema spravit do baby?Som si dala tu namahu a pozrela si navod aj ked som vedela ze trepete blbosti, Jasne tam mate napisane ze ho treba vybrat z posvy po ejakulacii ked vam to daco hovori, vy mudrci :-)) Bud neviete citat alebo ste kondom v zivote nevideli.
Ajmy sak jasne ze sa spravi ved na to kondom sluzi, aby sa mohol spravit a neotehotnela si. Tito curaci asi maju 10 rokov ked trepnu taku blbost.

ajmy

cavte.my tiez pouzivame kondomy a normalne sa domna spravy s gumou.a taka dive polohy skusame a nepraskol.treba vediet navliest.aj ked to bolo s antikoncepciou lepsie ja si tak aspon uz nedojebem viac zdravie ako som si tym svinstvom dojebala.gumy si fajn

beny

Ale niekedy chalan riskne a spravi sa do baby ked ma kondom, lebo sa mu nechce vytahovat, rychlo davat dole kondom a dorobit sa rukou.. a ak ani jedno, asi by mu praskli gule :)

quaresma

Ale viete ako sa vobec pouzivaj ukondomy???Ked chalan sa ma urobit tak este predtym vytiahne....Nie ze sa urobit do baby ked je v nej aj ked ma kondom....lebo moze sa stat ze sa pretrhol a urobi sa do vas...Precitajte si predsa pozorne navod v krabicke od kondomov

hihihi

ja iba tak, lebo my tiez len kondom a aj cez plodne dni a tak, ze ci je tam nejake riziko otehotnenia alebo nie...