poradte mi....

Príspevok v téme: poradte mi....
jjjankaaaa

Ahojte tento mesiac som mala sex na 7,10,13,15,22,a na 26 od prveho dna Ms..na 7 a 10 den by mali byt neplodne ndi tak sa priatel domna spravil a vlastne vo vsetkych pripadoch sa domna spravil potom lebo plodne dni su 14 nie?tak som myslela ze hentie su neplodne tak sme nemali ochranu proste..V sobotu som mala dosta menzes a zatial nic..uz ma aj brucho bolelo ale nedostala som este..ale obcas sa mi stalo ze dostanem aj neskor tak ziadna oanika snad=)myslite ze mozem byt tehotna ci nie?

jjjankaaaa

Nemusim navstevovst gynekologicku lebo uz asi dneska dostanem uz to poznam...uz som asi aj ..tak v poho =)4 dni meskania je nic jak som uz hovorila..tak caute =)....neplodne par dni po Ms a par dni pred..plodne su niekde v strede ale to ti nikto nepovie ktory den je to presne kazdy mesiac to moze byt uplne iny den hovori sa ze plodne su 12-18 den niekde tam ale moze to byt aj skor..to radcej nechajte tak =)

jjjankaaaa

To by mala mat neplodne dni.tak ani pri styku nemusi otehotniet aj keby si sa donej spravil ....ale tak boli pripady ale tich je malo ze otehotnela aj ked sa spermie dosali len na kraj..ale tak on aneni tehotna urcite neboj sa......nemas coho ked si sa nespravil donej tak tazko bude...

teh_masterer

jjjankaaaa vsak mi das nejaky rychlejsi kontakt na teba bo vyzeras uz dost skusena a dokazes poradit..napriklad email moj je teh_masterer@orangemail.sk budem rad ak mi das a ty ten tvoj..aspon si odpovede nebudem musiet hladat vzdy tu ;)

teh_masterer

jjjankaaaa: bola den alebo dva po menstruacii.. takze ak sa donaj nespravim tak neotehotnie??? ako hlboko sa musi dostat semeno aby zena otehotnela???

jjjankaaaa

Ja budem mat 19.....zatial som furt nedostala ej ....ale tak este mozem...Nemoze otehotniet pokial si sa do nej nespravil ..ked si mal na prstoch semeno tak je to mala pravdepodobnost a zalezi aj na tom jake dni mala..ale skor otehotniet nemohla....

teh_masterer

chcel by som sa opytat ci moze zena otehotniet aj ked som sa do nej nespravil..iba prstami som do nej isiel ale nie som si isty ci na nich nebolo semeno. poradte..pls