poradte mi....

Príspevok v téme: poradte mi....
jjjankaaaa

Ahojte tento mesiac som mala sex na 7,10,13,15,22,a na 26 od prveho dna Ms..na 7 a 10 den by mali byt neplodne ndi tak sa priatel domna spravil a vlastne vo vsetkych pripadoch sa domna spravil potom lebo plodne dni su 14 nie?tak som myslela ze hentie su neplodne tak sme nemali ochranu proste..V sobotu som mala dosta menzes a zatial nic..uz ma aj brucho bolelo ale nedostala som este..ale obcas sa mi stalo ze dostanem aj neskor tak ziadna oanika snad=)myslite ze mozem byt tehotna ci nie?

jjjankaaaaa

Aj mna bolia prsia ale nie stale vecer ma vcera bollei viac a bradavku hlavne tiez..ale to aj pred ms mavam tak praveze...a brucho ma obcas boli a potom to prejde zasa a mam dojem ze mam zapchu uz som nebola na velkej vcera a ani dneska..len brucho niake nafuknute som mala a plynnatost=))ale to moze byt aj zjedla zasa..tak tazko povedat no...a potom dokedy ta to brucho bolelo este?preslo ti to potom neskor?..a zle ti nebolo nic ine si si nevsimla na sebe?

zdenkaa

inac,mne meskala menstruacia niekolko dni, divne ma boleli prsia, vlastne skor bradavky aj brucho, myslela som ze je to priznak, ze uz to dostanem a bola som tehotna.to boli priznaky, ze som tehotna, vravel mi lekar

jjjankaaaa

No este som nedostala furt.....ale zatial treti den meska to este nic neni.....ale aj brucho ma bolelo uz a prsia mam vacsie jak pred ms....aj ma obcas bolia ale to moze byt priznak ms...a niako ma naduva z niecoho hrozne....asi z polievky...ked ste nemali ochranu a nespravil sa do teba nemozes byt tehotna ..tak klidek,,horsie je to zomnouuuuuuuu

slniecko33

aaahoojte a možem byť tehotna aj ked sme mali ochranu ?? myslím že sa nič nestalo..ale stale som trošku v strachu... :( kramy mam dostať až bud.mesiac

jjjankaaaa

Preco ze tehotna na 100 %?to nemozes vedet predsa..uz sa mi stalo ze mi meskalo tak aj teraz to tak moze byt..citim jak keby som mala dostat ale strasne ma naduuva brucho hrozne..a prsia mam jak pred menzes..tentokrat ma zacali bolet ale jak som to mala dostat presne vten den alebo den predtym inak ma bolia uz tyzden pred menzesom niekedy aj viac..ale tak to prioznak byt nemusi vobec..podla mna dostanem ms

jjjankaaaa

No ja uvidim ci dostanem zatial nci dneska druhy den ale tak nepanikarim zatial to je malo keby to bolo tak viac ako tyzden je to ine

ahoj,

na tie plodne dni sa fakt nespoliehaj, ja som otehotnela na 6ty den po menzese, menzes mi meskal 2 tyzdne, urobila som si test, bol pozitivny, no a doktor mi potvrdil, ze som tehotna 6 tyzdnov.. ale mi sme babo chceli

jjjankaaaa

No ved uz nebudem tak riskovat radcej ..a ms pride urcite sak citila som uz vcera bolenie brucha ale zatial nic...