Tehotensky test kedy?

zuzulienka9

ja som mala pepino zo superlove na vcasnu diagnostiku tehu - on ukaze dve ciarky hned ako prejdu dva dni od zahniezdenia vajicka

Kika25

Dobrý deň. Presne pred týždňom som sa so svojim priateľom milovala vo vode, presnejšie vo virivke s horúcou vodou. Urobil sa vo mne a milovali sme sa este asi minútu po jeho vyvrcholení. Je možné, že som už teraz tehotná? Ďakujem za názor. Kika

Marikkkkaaaa

Prosím Vám môžu lieky na vysoký krvný tlak ovplyvniť výsledok tehotenského testu? napríklad, že by som vdaka tým liekom nemala tu vec v moči to hcc či ako sa to volá.?? Dakujem

Betynka

Vyzkoušej těhotenský test Predictor Early, je spolehlivý a přesný a ukáže ti těhotenství 4 dny před očekávanou menstruací.

nivkaP

My tiez planujeme babo, aj na nom intenzivne pracujeme, meska mi to uz dva tyzdne...aj som si urobila test ale bol negativny, vcera som si urobila dalsi aj som tam mala taku ruzovu ciarku ako tehu ale nizsie ako je vykreslena na teste. Myslite, ze to moze byt tehotenstvo? Musim si urobit dalsi. A mam otazku, ked som nestala menzes a pracovali by sme stale na babatku, tak mozem otehotniet aj ked mi meska menzes, alebo je to znamenie, ze nieco nie je v poriadku???? Dakujem za rady.

míša

Ahojky, snažíme se s manželem o miminko a vnejbližší době si chci zkusit udělat těhotenský test. Dle info od kamarádky si chci koupit těhotenský test Predictor Early...je prý extrémně citlivý a měl by těhotenství ukázat již 4 dny před očekávanou menstruací. Kdo ho vyzkoušel?

isabella

smejka a kde si prisla na to, ze by pohlavny styk mohol ovplyvnovat vysledok tehotenskeho testu? ved to je hlupost, evidentne si tehotna, tak sup lekarovi

smejka007524

ahojte vedeli by ste mi poradit.meska mi menstruacia asi 3 tyzdne ale mam pravidelny pohlavny styk kazdy den aj vcera som mala tiez a rano som si robila test a vysiel mi pozitivny moze to ovplyvnit pohlavny styk

dakotkaaa

babenka sprav si ho az ked ti meska ... ja som bola tiez taka nedockava spravila som si asi 3 az 4 testy ..boli pekne drahe .... no a nic jedna ciarka a meskal mi menzes absolutne som ani nemyslela ze som tehotna ved mi test ukazal ze niesom az ked mi meskali 2 tyzdne to som dostala vyhoky silne tak som zbehla gynde a ona ze ste tehotna hehe potesila ma ani nevedela ako