PROSIM O RADU ?

Príspevok v téme: PROSIM O RADU ?
gusto

ASI MESIAC DO ZADU SOM SA STRETOL Z JEDNOU BABOV NA KAVICKE,DOBRE SOM SA CITIL ASI AJ ONA ASPOM TO TAK DAVALA NA JAVO MALI SME SI CO POVEDAT ATD.JA SOM SLOB-BEZ ZAVESKOV!ONA SA RZISLA V AGUST ALE EX JU OTRAVUJE STALE ONA HO UZ NECHCE TAK TO SPOMINALA.
PROBLEM JE ZE MA PRITAHUJE A ZALEZI MI NA NEJ,TAK SOM JEJ NAPISAL SMS PO TOM STRETNUTI TYZ.ZE CI NECHE NA KAVICKU.ONA RADA BY SLA ALE ZE EX JU ZACAL OTRAVOVAT .TAK ZE ONA SA MI POTOM OZVE KET BUDE KLUD JE MESIAC OD VTEDI A ONA NIC .
JA SA JEJ NECHCEM OZVAT LEBO KET MI SLUBILA ZE ON SA OZVE TAK TO TAK BERIEM.MOZNO SOM PRYLIS TVRDOHAVEC ...ALE CAKAM"MYSLIM NA NU !
CO BY STE VY ROBILI KOCKY CI CHALANY NA MOJO MIESTE?JA MAM 30 ONA 22r
dakujem za radu prajem pekny vecer

gusto

MA NEMA "JA SA NEPONUKAM LASKOV MOZEM BYT AJ DOBRY PRIATEL!AJ TO JE VZACNOST A CLOVEK NIKDY NEVIE !VERIM JEJ TERAZ VAZNE ZE MA STAROSTI ALE JA JEJ STIM EX NEPOMOZEM SICE STACILO BY SLOVO A STALO BY SA NIECO CO BY HO MOHLO DAT NA INV.VOZIK.ALE TO SA MNA NETIKA ESTE :A ANI SOM NEBOL O TO POZIADANY.VICKAJ KLASU JAK HUS KLASU !PA

vejinka

no to je ako z filmu..sluby..a skutek utek..asi vazne o teba nema zaujem..pripoada mi to vyhovorky ze ju ex otravuje. ja by som jej nevolala..ale je to na tebe..rozhodni sa ako ti srdce radiii

gusto

NEPREZRADIM PREPAC,CO TO MA SPOLOCNE STOVTO TEMOV??
ASI SA NIEKTORI MILIA HM"ODPISALA MI A TO JE NIECO NIESOM NAJIVKA NEBOJTE,REALISTA SOM PO TICH MOJICH MALICH SKUSENOSTIACH ZIVOTNICH.

gusto

FUHA ODPISAL MI TERAZ ,ZE SA MA ONICOM A EX JEJ STALE ROBI PROBLEMI A ZE JU CHCE ZABIT ,BLBEC JAKO KAZDI PSIXOS AJ TAKY SME HA.TASKO ZVLADA TEN ROSCHOD ALE JE PADAVKA PODLA MNA AJ KET NIESOM TU NA TO ABY SOM SUDIL TO NIE.ALE TIES SOM MAL 5ROSCHOD/3VSTAH SKONCIL SMRTOV CO MI JU ZABIL K:::::::::::T"ALE SOM TU A NA VLASNICH A CESTNE SA PRIZNAM MAL SOM VSELIJAKE OBDOBIA NEBIT DOBRICH LUDI OKOLO MNA DKUJEM IM MOC:!SOM TU PRE NICH.A CO SA TIKA MAL SOM STRASNE VELA BAB MOC ALE LEN JEDNU SOM SKUTOCNE MILOVAL,OSTATNE SOM MAL LEN RAD ALE V DOBROM SOM ICH VAZIL SI.ALE TERAZ CITIM K TEJO MOC!!!!NEMAM PROBLEM SI NIEKOHO NAJIST ALE OCOM TO JE KET SRDIECKO TI INAC PRE KAZDEHO BIJE VSAK TO POZNATE!NEBUDEM Z NIEKYM LEN PRETO ZE """ALE pre lasku!v dobro ci zlom:pekny vecer zelam dobry aj zlim clovieciko!

gusto

BABY MLITE SA SU VECI KORE SI ZA PENIAZE NEKUPIS!!!!!!!!!VSETKO CO STOJI PENIAZE NEMA CENU VERTE MI!SU AJ NAJ CHLAPI KTO HLADA NAJDE!

gusto

dakujem ,no to ste mi ale daali nechal som sa presvecit a napisal som jej smsku teraz aj ket som nechcel ale myslim na nu aj ket sme spolu boli 5hod asi ale nikdy clovek nevie jako hovprite:kitica to nie na to je priskoro to casom si musi zasluzit !a ja mam vazne ine hrdinske vlastnosi jako ten pravopis ale to moji znami musia posudit ale SOM TO JA!A NIE PRETVARKA!moj kolega je ing....ale nevie ani tho co ja to mi verte .ale treba sa doucit ale nieni casu mam ine hoby a zalubi zvireta atd:.?:.pekny vecr este sa ozvem vam