Bolave oblicky

Nevy

ak by mala piesok ci malé obličkové kamene, tak by cítila ostré pichutia v oblasti bedier,ktore by sa ozyvali pravidelne...popripade by to preslo do podbrusia, citila by sa zle - na vracanie a hlavne pri stupnujucich bolestiach by sa uz skrabala po stene...pri väcsich ani nevie, ze ich ma-sono by to malo ukazat

wowo

v prvom rade moc! chod k obvodnemu.On ti zobere vzorku moca.Preventivne vela pi vody nie mineralky. malo sol.ziaden alkohol.NIektory odporucaju pardocxne nie teplo.Moznost je ze to je s krizov...ale moc je rozhodujuci. Na kamene ta nikto neposle ..len tak

monrox

ahoj uz si to nejako vyriesila ja mam podobny problem a bola som u urologa ginekologa na pohotovosti u obvodnej a stale si ma striedaju a nikto nevie co mi je ak by si vedela co s tym tak mi prosim porad

RNG

Ladvinove kamene sa daju velmi casto odstranit cajom z byliny chanca piedra. Tiez aj zlcove kamene.kopcom lyzica do 1/2 litra vody, povarit 5 minut, odstat a postupne cez den vypit.
Na zapaly ladvin spojene so treptokokovymi infekcioami je dobra D-manoza, 1/2 lyzicky kazde 4 hodiny.

71gloria

Keď je bolestivý úder hranou ruky do oblasti bedier-v oblasti obličiek, je to znak, že to nie je ok. Sono vyšetrenie by bolo dobré.Mohlo by ísť o kamienky v obličkách, močových cestách.