Sutent - ma niekto skusenosti?

MAJA72

aHOJTE NAM TEN sUTENT NEPOMOHOL. MI SME PREHRALI.NA MANZELA VOBEC NEUCINKOVAL ALE CITIL SA PRI NOM DOBRE,NEVRACAL NIC LEN ZOSEDIVL ALE TO JE DETAIL. SPYTAJTE SA AJ NA INU LIECBU! POCULA SOM UZ AJ INE LIECBI LEN SOM TO ZABUDLA. NEDAJTE SA ODBYT IDE PREDSA O ZIVOT. NEVERTE HNED PRVEMU MUDR. JE VIACERO POSTUPOV,TREBA VYSKUSAT-IDE O ZIVOT. MOZNO SOM TROCHA HRUBA,ALE JE TO ESTE CERSTVE CO MANZEL40r PREHRAL. NEVZDAVAJTE TO NIKTO LEN SKUSAJTE OPLATI SA!!!!

freetoo

Vidis RNG, nikto ta tu nepocuva.... A pritom podavas rady, ktore su zdraviu daleko viac napomocnejsie ako tie vyumelkovane v reklamach. Hold - tak to je s asi 80%-ami celosvetovej nezorientovanej populacie.

mamut63

Zdravím Vás.Ja som začal brať Sutent včera a tiež som naň čakal dva mesiace od operácie obličky sú to už štyri mesiace .Tiež mám mts na pľúcach aj pečeni.Doteraz so nebral žiadne lieky ani chemoterapiu len som chodil po vyšetreniach v Nitre pľúca, v Martine kosti a všade to dlho trvá než vás tam objednajú.Źelám všetkým veľa zdravia a sily v tomto ťažkom boji lebo aj mne dodáva silu to ked vidím ako bojujú iný.

jr

Zdravim Vas,
je este aktuálna otázka ohľadom skúseností so Stutent-om?
Môžem sa podeliť o konkrétne skúsenosti z ročnej liečby. Ozvi sa.

ľubomírh

ahoj zucula,ako sa máš,ja som sa dlho
neozval,sutent vôbec nezabral,všetko je to postupne horšie...
už to mám aj na plúcach.Dostávam nejakú
chemo,tak sa mi zdá len aby sa nepovedalo,lebo takú som už bral pred
rokom a nič.Chodím do BA raz za mesiac,
začal som pobehovať po liečiteĺoch,ale
berem to veľmi triezvo.Skôr duševne podporiť,porozprávať sa a čiastočne zmeniť životosprávu.Toho sa držím,nejaké tie bylinky...Nechcem aby to vyzeralo že topiaci sa aj ... ale
mne osobne to veľmi pomohlo,a pokiaľ
som neni pod vplyvom chemo cca 2 týždne po návšteve BA,cítim sa perfektne,až na bolesti brucha,ktoré
musím korigovať liekmi.Dokonca dnes idem po troch rokoch vytiahnuť z pivnice bicykel kedysi
som závodil,a idem to skúsiť,len či ma neodfúkne,lebo mám rekordnú podváhu,dokonca sám obvoďák mi predpísal nutridrink,to už asi musím
vyzerať fakt chudo.V utorok 3.6.idem
znova na chemo,tak to dúfam rýchlo rozchodím,strašne by som ešte chcel
vidieť more... aj s rodinkou,len od
začiatku roka to nebolo bohviečo,bolesti chrbta,brucha... a stavy s tým súvisiace.A teraz keď mi je doslovne tretí deň super tak by som toho chcel veľa stihnúť.Ak sa ti dá napíš čo máš nové,resp na LHlavac@azet.sk

zucula

Ahoj Lubomir,
tak to som nevedela...tak teda drzim ti palce ;-)a prosim informuj nas dalej o tom,ako ti to ide...ja dufam,ze tvoja liecba bude co najuspesnejsia :-)

Ja som zacala brat tie lieky-Myrin a Endoxan,tak uvidim,ako budem fungovat dalej...