zle travenie ale aj St. aureus

Príspevok v téme: zle travenie ale aj St. aureus
latooya

Potrebujem poradit zistili mi St. aureus v nose hrdle a hltane to sa zacalo liecit ale stale citim sa zle a k tomu mam problemy deformacia zlcnika a zvysene zaludocne kyseliny mam pritom 20 rokov a moje travenie je uplne strasne stale nafuknute bruchoaj krce lekar mi povedal ze je to koli deformacii zlcnika co mam robit???dakujem za pomoc

panika

zlaty stafylokok uz pomaly patri ,,do prirodzenej mikroflory". Lekari ho preliecuju len ked sposobuje hnisave zapaly hrdla

robecek

infektologička v skalici podla nej to je v pohode, a liečit sa to nemusi nieje to važne, pomozu mu lieky alebo stači prevencia lebo od narodenia nemal žiadnu chorobu ani len horučku

robecek

môj syn ma 2.roky z vyš. krvi zistili streptokok aureus - zlaty, lekar nevie čo dalej da sa to liečiť alebo niečo podobné

RNG

to niie je St. aureus(St.=svaty) ale S. aureus=streptokok zlaty
Vynicit sa da roztokom GSE(15-30 kvapiek do pol litra vody, postupne pit cely den.

RNG

Ked mas nafuknute brucho, znamena ze mas nedostatok kyselin, lebo kvasne bakterie v bruchu su kyselinami potlacene.
Pri kvaseni vznikaju plyny a peny, ktore sa ti natlacia do pazeraka a tam vyvolaju palu.
Naprava je branie Betain HCl s jedlom.