Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

puder

Danielle24

Ahojky.
Tieto pudre su, podla mna celkom fajn:
- Lavera - kompaktny puder (prijemna textura, dobre kryje, prirodny )
- Bourjois - Bio détox ( dnes som kupila, obsahuje chlorofyl = plet dokaze dychat, velmi prijemny na tvari a vobec nevysusuje)
- Oriflame - Studio Artist (teraz je to taka novinka, ale je dobry. nevysusuje a vytvara jemny film na pleti. Akurat je strasne malicky. Ale odporucam)
- Pupa - Kompaktny puder zmatnujuci ( zda sa byt velky, ale nenormalne rychlo sa mina za tu cenu... ale na prekrytie nedokonalosti je velmi dobry. trosku vysuje - skor na leto )

simka111

Ja som pouzivala denny krem, pudrovy mejakp Essence a nato affinitone,vyzeralo to pekne ale teraz uz neposobi tak prirodzene mozno je to tim ze je von zima a nezvlada tie prechody zo zimy do tepla... fakt neviem co si vybrat.. nechcem zaplatit za značku ale za kvalitu :D

iwus93

Tiež som rozmýšlala nad tým Affinitone púdrom. Musela by som si aj make-up kúpiť?? nestačí púder a denný krém?

simka111

Ja mam teraz Affinitone je dobry.ale mam pocit ze teraz nema taky pekny vzhlad na pleti ako na zaciatku..neviem..asi treba zmenu...rozmyslala som nad pudrom od ASTOR- Anti shine mattitude ale zase mejkap chcem od inej znacky a neviem ci to mozem zmiesat..mozno prave to ze mejkap mam od jednej znacky a puder od druhej sposobuje to ze je ten puder velmi viditelny :(

simka111

Aha tak na suchu plet absolutne neviem.. :( ale ja by som chcela nejaky taky ktory sa dokonale prisposobi pleti aby nerobil mapy a rozne smuhy...a hlavne aby netvoril na pleti prašok a potom to vyzera blbo...

iwus93

ja som mala ten Dream matte mousse...celkom dobrý len mne robil šupiny na tvári...neviete poradiť nejaký púder na suchú pleť??

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.