leg magic z topshopu

CoolGirl

mno takto..ja som si to objednala zaciatkom oktobra..volali koli potvrdeniu objednavky s tym ze to neni na sklade a ze koncom mesiaca to bude a poslu to..ale zaciatkom novembra som tam volala ci sa nieco nestalo, bo nic neprislo..a oni ze im to asi kurier stratil, tak mi vystavili novu objednavku to bolo myslim okolo deviateho..a teraz je zase uz koniec mesiaca a stale cakam..uz som tam aj volala ze zase nic neprislo..a ona ze nech sa nehnevam ze nech este vydrzim...ako neviem fakt co s tym robia..takze asi tak..

valery

aby to do vtedy nebolo uz vypredane:) suhlasim s tebou ze take naplaste a tabletky na chudnutie su blbosti. a su dost drahe... a ja sa spolieham na to ze ked si tyzden pred vianocami objednam ze to stihne do vianoc dojst...asi to budem musiet skor objednat...by ma zaujimalo ze ci vsetkym tak dlho posielaju alebo sa to stane len sem tam...

CoolGirl

mno prave ze nic, take co slubuju ze budes papat a chudnut..neverim..krasne to znie, ale je to blbost..tak som sa konecne odhodlala a idem na to..presne ako vravis, do troch dni by mali dorucit..ale trosku sa to v mojom pripade zamotalo..prvu objednavku mi stratili..tak cakam na novu..ale nejako sa s tym flakaju..uz cakam od minuleho mesiaca..aj som tam uz 2x volala..sa omluvali a poprosili ze mam byt trpezliva a este pockat..tak cakam..

valery

vrajze do 3 dni dorucia tovar, som tiez zvedava, potom sa ozvi. a co vsetko si si uz objednala ked pises ze si nikdy nedala na hracky z telky? :)

CoolGirl

ja som si to objednala..nikdy som nedala na take "hracky" z telky..ale toto ma tak lakalo, ze som natukala udaje a uz cakam kedy to pride :) velmi sa tesim..dam vediet ze co a ako..ale asi neskor :)