Vpacene bradavky- pomoc

Príspevok v téme: Vpacene bradavky- pomoc
honey

poculi ste o tom uz???Ja som od puberty viac menej pozorovala ze mam "take skarede bradavky" ale nikdy ma nic nebolelo tak som si myslela ze je to normalne....az teraz som nahodou nasla na jednej stranke chiurd. centra ze to chirurgicky odstranuju a pri 3tom stupni(ktory podla opisu mam ja)nie je mozne kojit....:O tak neviem ci s tym nieco robit alebo je to len nejaka esteticka chyba???....poradte ak ste sa s tym uz niekedy stretli.Dakujem

ojka

no či je to len obyčajna estetická chyba, tak to by som nechala asi na zvaženie lekára, môže to byť hocičo,tak radšej sa teda uistiť, a robiť s tym niečo,ak (kým)sa ešte dá,lebo ako sama píšeš, kojiť sa s nimi teda určite nebude dať.Vsak myslím,že aj gynekolog by ti poradil čo s tym

Lili20

No ahojte tak ja mám tiež taký istý problém a neviem čo mám skúsiť aby sa to napravilo niekto odporúča niplette no som rozmýšľala ze to skúsim uvidím ešte.

honey

ale mne aj tak nejde do hlavy....ty nad tym rozmyslas (resp oni to robia) z estetickeho hladiska cii je to aj potrebne....???Mozem mat napr zapal ked budem mat dieta a nebudem ho moct kojit alebo nieco take....??

kamoska1

pozerala, a som prekvapena, ze sa to da. Ale skusim to na inej klinike, lebo ked som si pozreala ostatne operacie, fotky pred a po, tak sa vobec divim, ze k nim niekto chodi...

kamoska

ja mám tiež tento "problém" ale iba na jednom prsníku, druhý mám OK, tiež by ma zaujímala tá stránka, lebo ja som nič podobné ešte nenašla...