21 a 36 - mam obavy. prosim o nazor

Príspevok v téme: 21 a 36 - mam obavy. prosim o nazor
maminajanka

prajem vam dobry vecer. tak nakoniec som sa sem odhodlala napisat aj ja pod tazobou jedneho problemu. nemozem povedat ze ma to nejako extremne trapi, ale ked som sa dozvedela o jednej veci, tak ma trosku zarazila..

mam dceru, je velmi inteligentna 21r studentka na VS, je spravne pojasena a krasna - ved co ine aj mozem napisat o svojej dcere no pred par mesiacmi si zacala pisat s jednym doktorom z nasho mesta - ma 36r., je naozaj uznavany a pekny, je slobodny a byva blizko nas. zevraj mu vztahy ztroskotali pre pracovnu vytazenost. ako prvy jej napisal on na mail, na zaklade nejakeho streleneho inzeratu, ktory si podala z recesie. ona mu najprv nechcela odpisat, ale ja sama som ju presvedcila, ze nech si s nim pise, a da mi to potom precitat, ze bude "sranda" a ved vsak je doktor.nie?typicka mamina som viete, ja som dost fascinovana z takychto technickych vymozenosti. no lenze decka moje, oni sa mi do seba akosik zalubili. chodia na rande. vidim ze je stastna.. velmi stastna. a pocula som, ze aj on je spravny chlap a tiez viem ze si rozumeju, velmi pekne sa o nu stara, je velmi galantny a mily.

ale predsalen ten vek. je to 15r rozdiel mam obavu. mam hrozu z toho, ze je len o 9r mladsi ako ja. ved by mohol byt moj brat. poznate manzelstva, resp. partnerstva aj s vacsim vekovym rozdielom? funguje im to?

moniqa87

podla mna to nie je ziaden problem, mam dve sesternice co sa obe vydali za muzov ktori su od nich starsi o 11 a 10 rokov a klape im to nadherne...
kazdy vztah je individualny a roky nehraju rolu, problem by nastal ak by ten 15rocny rozdiel bol ked ma dievca 14... to uz je problem, ale inak je to v pohode :-)))

alexandra261

no ja neviem co je na tom take zlozite, roky neznamenaju vobec nic. Ja mam o dvanast rokov starsieho a neni problem.

zdenoz

Kamoška- čo to splietaš? Čo sú to roky? Niečo ako nové auto? Alebo ako hmla ako dlho sa udrží? Roky nie sú nič je to márnosť nad márnosť. Niekto je mladý v päťdesiatke a iné starý v dvadsiatke.

kamoska

Ja nesuhlasim s tym, ze cim budu starsi, tak tym to bude menej citit, ked si predstavim, ze by som ja vo svojich 43 rokoch mala mat doma 58 rocneho chlapa....aj keby bol udrziavany, aj tak to musi byt pre 40 rocnu zenu utrpenie. Mne sa napriklad aj moji rovesnici zdaju byt stari ... a teraz enmyslim vizáž, ale duševno...

sii

ja by som si z toho nic nerobila ak si dobre rozumeju a tvoja dcera bude respektovat jeho povolanie co urcite na zalozenie rodiny nie je take jednoduche, tak sa nemas coho obavat. Moja kamoska je spolu od 12 rokov starsim a klape im to. Zalezi od ludi, ked sa lubia a su spolu stastny tak nie je nadcim vesat hlavu

zdenoz

Jankinamama a ty máš niekoho? Lebo ak nie tak ja mám 39, to nie je až taký rozdiel iba pár rôčkov. Čo ty na to?

agina

Ja mam manzela o osem rokov starsieho. Ale poviem ti mila mamina, ze je to naozaj citit.
Velmi by som priala tvojej dcere, aby jej to s doktorom vydrzalo,ale moc tomu neverim.Predsalen clovek o 15 rokov ma iny pohlad na svet, ako 21rocna mlada zena....

soňaja

beatka33
ahoj
myslím že presne to je môj prípad. ale ja v ňom už ani tú oporu nemám, a na to pivo chodí aj tak aj keď možno len raz do týždňa elbo on nebude doma sedieť.myslím že my už si nerozumieme v ničom ale absolútne v ničom. a pomali ale iste nám to krachuje.
S.
S.

soňaja

ahojte, ja som dneska prvý krát, ale checm len povedať medzi mnou a partnerom je rozdiel takmer 11 rokov a máme spolu aj dieťa už má skoro 6 rokov. volakedy som hovorila, že ak by som sa s ním rozisšla tak by som už nechcela mladšieho (je rozvedený) má skúsenosti tak sa mi zdal rozumnejší, ale postupom času dochádzam na to , že nám to neklape a asi ani nikdy neklapalo myslím si že je to veko problém- pretože ja si nerozumiem s jeho kamarátmi on s mojimi. moji rodičia sú pre neho starý ako jeho kamaráti poniektorý takže ani s tou autoritou nie že by ju musel mať keby si rozumeli nie je také ľahké, on je tak .....po starom asi vhovaný a dosť to cítiť
Soňa 28