Farbenie vlasov - blond

Príspevok v téme: Farbenie vlasov - blond
slavkita

Ahoj, mám nasledovný problém: mala som už 4 roky hustý blond melír a chcela som si dať nafarbiť celé vlasy na blond. Lenže kaderníčke vyšli akosi na svetlo-hnedo :-( Čo teraz? myslíte, že ak si ich prefarbím na blond, bude to fajn? nemusím sa obávať zozelenania, alebo že mi farba nechytí?? poradíte, prosím? dakujem!!

liviaf

Ja pouzivam blond farby uz tri roky,ale posledny rok a pol pouzivam len a len Garnier,odtien obilie,chyta krasne do blond,ziadne oranzove odtiene a to som si prefarbila rysave na blond!!! Ich farba chyta pekne,vsimnete si to vtedy ked vam farba pri farbeni na hlva e zhnedne,vtedy vam to chyti krasne,ale pokial mate farbu ktoru uz pri naneseni vyzera ako zlte cudo na hlave,alebo je prilis biele,budete mat hnusne biele alebo zlte neprirodzene vlasy,prave toto sa mi pri Garnier nikdy nestalo:)

blondína6

Ja som používala dlhé roky obilie a bola som spokojná. Stále sa ma vypytovali že akú farbu používam. Nechcela som úplne blond, ale také medové, ale slnko a postupne ako som si to dofarbovala som to mala bledšie. Naozaj pekné. Potom som skúšala tmavú hennu a chcela som naspať blond, tak teraz si dávam harmanček. Aj tá je dobrá.

lenkaaaaaaaa

ake skusenosti mate s blond farbami od garnier - nutrisse, ako chytaju ti eblond odtiene uz na odfarbene vlasy? lebo ja od kedy mam odfarbene vlasy pouzivam blond farby od schwarzkopf - natural and easy, som s farbenim dost spokojna, ale tie nutrisse maju krajsie odtiene, tak som chcela vyskusat, ale neviem ako chytia

lenkaaaaaaaa

:D :D
nato aby si mala vlasy svetlejsie potrebujes pouzit peroxid - ten ti z vlasov vytiahne pigment a uz sa ti naspat nevrati. a po odfarbeni tmavych vlasov su vlasy orandzove a len tazko z tmavych vlasov spravis blond.

I-Man

A este by som sa chcel spytat ci tak nahodou neexistuje nejaka taka farba co vydrzi len den? =D viete, na jedno umytie alebo proste na par hodin,,, aby som si najprv len vyskusal ci nebudem vyzerat ako...

I-Man

Ahojteee... Chcem sa spytat, ze ci si mozem prefarbit vlasy na tmavsi blond ked mam teraz trosku tmavo cierne vlasy,,, mozem spravit taky,, prudky skok? :D alebo to bude vyzerat divne?

jankaaaaaaa

ahojte, mam blond vlasy iba dva mesiace. pouzivala som zatial palette farbu. ale chcela by som vyskusat garnier nutrise, maju pekne odtiene, chcem sa opytat ci tieto blond farby pekne chytaju

luciaaa77777

prave som si dala blond melir na vlasy. robila mi ho sestra. taky hustejsi ale tenke pramienky. moje vlastne vlasy su tmavo plave. vzdy som tuzila mat tmave vlasy alebo cervene. no teraz ma sestra prehovorila na ten melir. v zivote by som netusila ze budem mat dakedy blond farbu na hlave.. ale teraz ked sa vidim tak sa mi to velmi paci, aj ked nieje to uplne biela blond, je skor taka zlata blond, no naozaj mam velmi pekne vlasy. len si na seba neviem zvyknut

miska234

Ahojte dámy, slečny, potrebujem veľkú pomoc.Doteraz som mala blond vlasy, chcela som vyskúšať niečo iné, dala som si hnedú farbu a mám ich čierne :-((.Preplakala som celé sviatky, potrebujem pomoc,ako ich mať späť blond.Ak kúpim farbu pallete E10 nebudem ako kuriatko?Či mám navštíviť kaderníčku?Ale pocíti to moja peňaženka dosť čo?