Farbenie vlasov - blond

Príspevok v téme: Farbenie vlasov - blond
slavkita

Ahoj, mám nasledovný problém: mala som už 4 roky hustý blond melír a chcela som si dať nafarbiť celé vlasy na blond. Lenže kaderníčke vyšli akosi na svetlo-hnedo :-( Čo teraz? myslíte, že ak si ich prefarbím na blond, bude to fajn? nemusím sa obávať zozelenania, alebo že mi farba nechytí?? poradíte, prosím? dakujem!!

slavkita

No lenže ja som sa po dnešnej skúsenosti rozhodla, že ku kaderníčke už nepôjdem NIKDY! Bola som aj v utorok a tá ma tak ostrihala, že z mojich krásnych dlhých blond vznikli krátke blod-hnedé. Dnes mám svetlohnedé s nádychom ryšavej a tak si myslím, že väčšia odborníčka je moja mamka. Kým si nájdem normálnu kaderníčku, to potrvá asi roky!! takže to musím ofabriť dnes a sama doma, pretože vyzeraám strašne. Horšie to už byť nemôže :-)

mimi.a

slavkita, v prvom rade by som sa asi nepokusala o nieco podobne doma. Ak si farbis vlasy uz dlhsiu dobu, maju narusenu strukturu a prave nevhodna farba by ti mohla narobit problemy. Kadernicka by ti mala vediet poradit, ktora farba je najvhodnejsia. Ja tiez dlho experimentujem z farbami a snad okrem ciernej som tam uz mala vsetko.. ale zelene vlasy som tiez zatial nemala:)) A aj medzi 2 farbeniami by mal byt nejaky casovy odstup, inak si mozes vlasy poskodit dost brutalne, aj ked teraz skoro vsade na farbach citas, ze su k vlasom setrne a obsahuju vselijake ucinne latky... istota je istota.. radsej hnedovlasa ako holohlava:))