Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sex s partnerom

Príspevok v téme: sex s partnerom
soňaja

ahojte
mám partnera už takemr 10 rokov je medzi nami 11 ročný rozdiel, ale o to nejde, snáď. môj problém je v tom že nemám absolútnu chuť sa s ním milovať. chuť by aj bola ale keď nie je doma alebo som s ním práve neni. a do večera s ato žial vytratí. asi aj únvaou, alebo väčšinou lebo stávam ráno o 4,30 a to každý deň a večer s malím o 21,00 končím. dokonca som sa pristihla že že častejšie sa mi o tom sexe sníva než po ňom túžim. a dokonca je to v tom sne také skvelé. vlastene neviem čo si mám mysleť. vzťah nám stroskotáva pretože sa nemilujeme pomali už ani raz do mesiaca - teším sa na menzes aspoň sa mám na čo vyhovoriť.
proste sa my nechce a nebudem sexovať na silu. a druh my zase povie nech sa prispôsobím nech ho netrápim a j a zase že tak sa budem trápiť ja a dokola dokola a že nech sa dám liečiť atď atď.

kikus

Ja som tiez cakala, kto na tuto otazku "odpoviet", totizto mam uplne rovnaky problem. Keby bolo na mne, ja asi ani sex vobec k zivotu nepotrebujem. Uz som aj zmenila HAK a nic, pripisujem to tomu, ze nemame vlastne byvanie a pod. Ale je mi toho mojho chlapa aj luto a necudujem sa, ze potom si hladaju milenky, ale to predsa nechcem, takze kazda rada dobra... Cakame:-)

soja

si zlatá že si odpísala. cez víkend sme sa o tom porozprávali (nebolo to len v tom sexe ono bolo toho viac aj tých problémo v a správania sa medzi nami). bolo nám fajn normálne vážne až dva dni z sebou, to je u mňa rekord. a navyše včera a dneska som celý deň premýšlala, že večer bude sex. ty vaďo neviem kde sa to vo mne berie. uvidíme dokedy. vážene som si ho po tej rozprave vykreslila trošku v krajšom svetle a išlo to a ide to, počúvaj ja som sa dosť dobre nažhavila teda ja to nerobievam pravidelne al celkom ma tá myšleinka a realizácia nažhavila a začalo to len tak že tak dnesak mu dám z povinnosti. neviem ako ty ale ja sa dole neholievam kompet, ale prá krát my muž povedal nech sa oholím a ja reku nie lebo potom to dosť pychá keď tie chĺpky rastú tak som sa kôli nemu oholila a to už ma dosťa rajclo a kúpila som sexi novahivčky, al eto sa nedá každý týždeň , to je len tzaká náplasť, a zase kolko krát som aj chcela ale prišiel večer a bola som taká hotová, že som zaslpala a niekedy by som aj ale neviem sa donútiť začať normálne som taká leníva že neviem ani nájsť slová

jaa....21

Ahoj. Neviem, či ti pomôžem. Mám len 21 rokov. S priteľsom spolu chodíme už 4 roky. žijeme spolu 2 a pol roka. Zo začiatku sme sa milovali aj parkrat za den ale jak sme začali spolu žiť, tak sa ten počet milovaní znížil. Tiež chodím domov unavena a nemam chuť na nič, iba sa vyvailť v postely. Hovoriš, že niekedy to nemate ani raz za mesiac. My to máme aspon raz za týžden a aj to mu je malo. On by mohol proste furt. Stále koli tomu medzi nami vznikali spory. Ale teraz sa s tým proste zmieril. Zistil, že netreba myslieť iba na seba, ale aj na mna. Ja som zmenila antikoncepciu,lebo tu čo osm mala mi značne znížila libido. Skúste si o tom pokecať, prípadne zmeniť HAK. My sme vyskušali aj rôzne afrodiziaká, ale nepomohlo. Proste ked nemam chut, tak nemam chut.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.