Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kedy robi lekar sono oka?

Príspevok v téme: kedy robi lekar sono oka?
jasterickaaa

Chcela by som sa spytat, kedy posiela ocny lekar na sono oka?Priatela lekarka poslala na sono oka, lebo zevraj sa jej zdalo ze ma jedno ako vypuklejsie ako druhe..Nikdy som si to na nom nevsimla, ale ked sme sa potom spolu divali, naozaj ma jedno oko trosku akoby vypuklejsie ako druhe, ale vobec to na pohlad nevidno, musel by ma na to niekto upozornit aby som si to vsimla.Otazkou je ci to mal aj predtym alebo "sa mu to stalo"..Na sone mu nic nezistili, a doktorka to uzavrela tym, ze sa je to zrejme sposobene normalnymi mikrorozdielmi v pravej a lavej casti tvare..Je to v poriadku?Nemoze mat nejake problemy s okom?Ked posiela ocny lekar na sono, moze to byt s podozrenim na nieco?Dakujem

vejinka

ja napisem ale moc ta to nepotesi..nikdy som sa s tym nestretla..ale co poznam jednu lekarku ma dost vypukle oci..teda az moc a vyzera byt zdrava..aj farbu ma aj jest jej chuti:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.