poradte niekdo nieco PRIRODNE NA INTIMNU HYGIENU ...........

Príspevok v téme: poradte niekdo nieco PRIRODNE NA INTIMNU HYGIENU ...........
sonka

pouzivam lactacid ,alebo od dove ..

len v poslednej dobre mam stale problemi,vytokatd ..

preliecim sa a zase ..

stale s ato opakuje ,uz mi stoho sibe ..

rozmislam ci to neni aj s tich intim.pripravkov.
ved je to chemicke ..

chcela by som si kupit nieco uplne prirodne ,viete mi poradit cosi ???????
niake mydlo ,alebo ...?
dakujem.

neva

odporúčam Ti to vyskušať, ja používam gyntimu -odkaz odstránený- som s nou maximálne spokojná, predtým so používala viac rokov laktacyd a po čase mi nerobil dobre. Myslím si, že občas je potrebné zmeniť značku.

sonka

co hovorite na toto ??
precitajte si ,ci si ju mam objednat.

Intime emulzia na intímnu hygienu
349,00 Sk

Intime emulzia na intímnu hygienu s čistým konopným olejom, šalviou, tymiánom a s mierne kyslým pH na ošetrovanie a umývanie intímnych partií. Obsiahnuté účinné látky obnovujú prirodzenú pH rovnováhu sliznice intímnych partií a zvyšujú jej odolnosť proti zápalom a kvasinkovým infekciám (mykózam). Pri dlhodobom používaní sa upravuje celkový stav a funkcia pošvovej sliznice, dochádza k výraznému obmedzeniu recidív zápalov a mykóz v intímnych partiách.

Použitie: Dôkladne pretriasť! Emulziu naneste na navlhčenú sliznicu v intímnych partiách, jemne rozotriete a nechajte krátko pôsobiť. Následne dôkladne opláchnite čistou vodou. Ošetrujúca emulzia je vďaka účinným látkam a kyslému pH vhodná tak na každodennú hygienu intímnych partií ako aj na prevenciu vzniku a recidív mykóz a zápalov napríklad po návštevách kúpaliska či sauny, pri cestovaní, antibiotickej liečbe, chemoterapii a podobne.

Obsah: 150 ml

beBe

ano, ano alchemilka je poklad !!! Vrele odprucam ... ja ju pijem pocas menzesu ... pri krcoch .... velmi mi nevonia ale da sa vypit :-).

natty02

Ja nie som moc za tieto spominane pripravky. Stale mi to pride plne chemikalii. Ja som vyskusala bylinkove kupele a bolo to ok. Daju sa kupit v lekarni a nie je to drahe. Inak, na zenske problemy je najlepsi caj z alchemilky zltozelenej. Skus ho pit - tusim 3x za den v priebehu dvoch tyzdnov.