kde je problem, co to moze byt

Príspevok v téme: kde je problem, co to moze byt
an44

dlhsiu dobu pocitujem hroznu unavu, prespala by som snad tyzden, tiez mi vo vacsej miere padaju vlasy, pri kazdom umyti je ich "plna" vana, a neznasam teplo, ked niekam pridem hned mi to "stupne" do hlavy.pri preventivke v 1/07 som mala mierne zvyseny cholesterol, predtym tiez problem s MC, tc upraveny ATK. dakujem za rady

myis

Mala som take stavy a diagnostikovali mi zltacku, chytila som ju z morskeho jedla, ustric.. Bolest pod pravym oblukom, trosku zvysena unava, bolest svalov a unava su priznakmi

hermanni

re: cica
ja mam podobne problemy ak chces napis viac na mail mozno si poradime..pricinou moze byt stres, a bolest v hrudniku moze suvisiet s chrbticou ale aj so srdcom, moj mail: svinkaUK@azet.sk

tatiana6

PROSIM O RADU!!! mam len 18 rokov.Vyse roka mam zvysene aslo v krvi...to,ze mi vybrali krcne mandel to iba zmiernilo..odvtedy som stale chora..ale iba nadchy a pod... ale asi pred mesiacom som mala zopar dni krce v oblasti krizoch..nemohla som ani chodit,dychat...lekari nevedia,co to je...nie su to ladviny,pluca... Lekarka sa bala,ci to nie je nieco na mozgu.. robila mi cviky na SM,kedze som casto chodievala na wc...dobrala som antibiotika,bolesti prestali...niekedy sa vratia,ale nie su tak intenzivne...ale cely ten cas ma neznesitelne boli hlava,co mne sa to nestavalo nikdy...zacina sa mi v hlave tocit,mam vysokykrvny tlak,niekedy ma bolia svaly,ale hlacvne krk...a aby som nezabudal... stale ma prenasleduje unava

cica

tiez dlhsiu dobu pocitujem unavu a som nervozna.Uz asi tyzden mam zaludocne problemy stale pocit na zvracanie a bolesti zaludka a hrtana dnes mi zacala bolest v pravom boku tesne pod hrudnym kosom.citim bolest pri pohybe aj pri dotyku.Kedze som v zahranici mam problem ist k lekarovi ale mam strach ze to moze byt nieco vazne.prosim poradte mi.

gas

Existuje diagnóza "únavový syndróm", lenže lekári túto diagnózu podceňujú, a pacienta neberú na vedomie, tvrdia že je lenivý alebo sa mu nechce nič robiť. Bohužiaľ,pacienta takto odbijú.

gregor

uži viac ako 0.5L prirodnej liečivej vody ZAJEČICKEJ HORKEJ ktorá ťa dobre preženie a vyčistí ti hrubé črevo od toxinov a nepoškodí črevnu floru. Po tejto očiste sa budeš citiť fit a nebudeš pocitovať nekonečnú únavu. Kupiš v lekarni.

plast

To co Vam tu radia moze byt v dobrom umysle ale je to nezmysel.
Z toho co tu popisujete sa neda urcit co Vam je ale choroby zacinaju spolocnými priznakmi.Vo vasom pripade sa jedna o zavazne ochorenie ktore musi urychlene diagnostikovat dobry internista a liecit.
Dostatok tekutin a vitaminy fakt nepomozu.