Máme blchy! Čo teraz?

Príspevok v téme: Máme blchy! Čo teraz?
keituskaaaa

ahojky potrebujem rychlo radu Prave sme sa prestahovali do noveho domu Som v Anglicku Predtym tu mali 2 macky a vcera sme zistili ze vo vsetkych kobercoch su blchy!volala som tej zenskej a v utorok pridu cistici ale co dovtedy?? uz mi skakali aj po tvari ale to asi nie su ludske nie? existuju aj ludske? mozu tieto nieco prenasat? uz sa bojim poradte prosim :o(

papka

keituska...asi by som odtial prchla urcite to neni normalne!!!!!Ak to stipe samozrejme ,ze to moze prenasat infekciu....Nebud sisi a bud radikalna.Ani nevies co to je a o to to je vacsie riziko .papap a je to hrozne.

keituskaaaa

Su 4 hodiny rano a ja este nespim.Su vsade.Okolo postele,v posteli,na zemi na koberci,vo veciach.Je to pohroma,som dostipana tak sedim v kupelke a cakam na rano.Moja prva cesta bude do Tesca pre nieco neviem co asi repelent alebo nieco aby som prezila do utorka.Neviem ako to zvladnem,a do toho mi niekto povedal,ze mozem dostat od blch nejake choroby a ze cistenie ani na 1 krat nemusi vyjst.preboha je toto pravdda? :o((((

jana88

Ahoj. Zvieracie blchy sa na cloveka nedostanu, musi to byt nieco ine. Ak mate blchy, ktore idu na cloveka prejavuje sa to stipancami a svrbenim. Nepomoze nic, len ich zabit. Blchy inak neznicis. Najst a zabit. Neprijemne.Vela stastia