Neprijemny zapach

Príspevok v téme: Neprijemny zapach
lordy

Uz zhruba 2 mesiace mam problem s plynmi.Ten zapach je hrozne neprijemny a stale rovnaky,prichadza to na mna hlavne vecer.Rano idem priblizne 3 krat na velku a citim aj niekedy take pochody a skvrkanie po zaludku.Rodina uz so mnou nevydrzi ani v jednej izby.Prosim pomozte mi je to fakt neprijemne,neviem co s tym

RNG

Ja, zabudol som na probiotika. Pri poskodenom traveni sa obvykle zdegraduje(pokazi) crevna flora, takze je dobre brat aspon na zaciatku 2 krat denne probiotika. Neskor staci 1 tyzdenne pre istotu a udrzbu.

RNG

To je porucha travenia.Nedostatok zaludocnych kyselin(kvasenie v zaludku a pala) a nedostatok enzymov v crevach.
Zvlast smradave plyny sa vytvaraju pri hniti nestravenych bielkovin.
Pomoc: 1)viacej vlaknin na zrychlenie peristaltiky, cim sa zamedzi premnozeniu bakterii(zeleniny, psylium, celozrnne produkty)
2)doplnok Betain HCl(1-2 gramy) s kazdym jedlom a nejaka enzymaticka zmes,alebo aspon bromelain(600 gdu) s kazdym jedlom , viac s masom a syrmi.

vejinka

tri krat za den? uff a ja raz za tyzden a tiez mam obcas take plyny..ze to nik nepocuje ale citit to brutalne..ospravedlnim sa s tym ze som uz davno nebola na zachode a ze maju smolu a musia to vydrzat:)