Váha + výška

cuuha

moj test ppp test vysiel takto:
1. negativní vztah k sobě, k jídlu |||||||||||||||||| 53%
2. mentální anorexie ||||||||||||||| 42%
3. bulimie ||||||||||||||||||||| 62%
4. záchvatovité přejídání |||||||||||||||||||||||| 78%
5. deprese ||||||||| 22%
6. perfekcionismus ||||||||| 25%
7. nedostatek informací |||||| 10%
mam 21rokov,158cm/58kg a bmi 23,2

ja-pusate

ahojte dljho sa nikto netestoval na rizika vzniku ppp,tak som to skusila po rokoch:
vek:22, vyska:157cm, vaha:70kg, BMI:28,4-vysoka nadvaha

1. negativní vztah k sobě, k jídlu |||||||||||||||||||||||||||||| 92%
2. mentální anorexie ||||||||||||||| 42%
3. bulimie |||||||||||| 37%
4. záchvatovité přejídání ||||||||||||||||||||||||||| 85%
5. deprese ||||||||||||||||||||||||||| 86%
6. perfekcionismus |||||||||||||||||||||||| 75%
7. nedostatek informací ||| 0%

mrska

Ahojte všetci. Tak som si konečne našla čas tu napísať. Neviem či trpím anorexiou, skôr myslím že nie. Mám 37r. 164 cmn a 48 kg. Mala som už dobu že som mala 46,5 a strašne ma to trápi že to je už 48. Ale ono sa mi to hýbe kilo hore dole. V 9/2011 som začala držať dietu mala som 63kg, achcela som tak zhodiť 5kg. Ale ked to išlo dole tak som sa tešila.A začala som tým byť posadnutá. Jem iba nízkotučné veci,zeleninu,bielkoviny,všetko bez masla,oleja, ani pečené,vyprážané,pijem veľa kávy a vody. už neznesiem pocit plného žalúdka a začala som to riešiť občasným vracaním, a užívam preháňadlá. ked som vyciciana a prázna tak mi je fajn. Vážim sa každý deň,celý deň myslím ako priberám. Bojím sa niekde ísť,lebo mám svoju stravu a presne načasovanú. Doma sú už z toho na nervy. Ale ja si myslím že len dodržiavam zdravú výživu. Ráno kým idem do práce tak cvičím. možno to má znaky anorexie ale ja to tak chcem,nechcem to zmeniť. Najhoršie na tom je že sa od mlada liečim na depresiu a užívam veľa liekov, a tak lekár na mne všetko vidí, každý ma otravuje aká som chudá, ale ja si myslím že ešte mám čo schudnúť. Ved mám zrkadlo. Aj v práci sa boja že sa zrútim ale to nehrozí. Manžel aj deti ma stále sledujú, hádame sa kvôli tomu. Neviem ako dalej. Ako im vysvetliť že to je v pohode. Mám síce niekedy stavy že mi je zle,zima,som unavená,a stále by som spala. Ale to je podľa mňa normálne ked človek chodí do práce a stará sa o rodinu. Budem rada ak mi niekto na to napíše svoj názor. Ďakujem. Ahoj.

petraR

tinimini ... to je dosť malo čo si zjdela skor udržiavaci jedalniček chceč vzorovy z ktoreho som ja pribrala ?

tinimini

ja mám MA aj MB, len úbohých 160 cm a 46 kg! Chcela by som asi 40 kíl, ale to je v hlave...a vedome som sa ROZHODLA, že žiadne chudnutie už nebude, že mám vlastne minimálnu hmotnosť, podľa BMI na hranici podváhy a normálu, že chalanom sa vychudnuté baby nepáčia a tak som si vyskúšala víkend ako má byť - zdravá strava, ale základ je, aby bola PRAVIDELNÁ!!! a čuduj sa svete - po dlhom čase som nezvracala, aj keď som mala možnosť:-)))
ukážka jedálnička zo včera:
R: grah. rožok, syr, biela káva
D: dve jablká
Obed: pečená ryba s pečivom (čudná kombinácia?), špargľa
Ol.: hruška a jablko
1.V: rožok s rybacou nátierkou
2.: taký jogurtovo-tvarohový pohár- zmiešaný tvaroh, pol banána, ovsovloky a biely jogurt...vyskúšajte, je to mňamka:-)
No, ja viem, ešte to nie je dokonalé, ale na začiatok môže byť, nemyslíte?
Prosím napíšte mi svoje názory, rady...ďakujem

AnOnYm98

mam 173 cm a 52kg a chcem vážiť VIAC!mám chudé ruky ...je to normálne?nenosím ani tričko iba mikinu...:(

kudi.232

Lunam: nie,nemyslím si že vyvracať by tomu pomohlo to by som už úplne asi skolabovala teň deň sa musí vyležať,rodičov mám doma mám len 17 nemám až taký problém s postavou,no tá bolesť,krče a všetko ...liečiť? čo im mám poveadať?:(

kudi.232

výška:166 cm
váha momentálne 57 koncom piatka je to 54kg chcem sa dostať na 50-48 no vždy ked prídem k 54-ke prežeriem sa jedlom,:(
moje sobotnajšie obžerstvo tvorí hrozné nutr. hodnoty:
energia:20 000KJ,
250,78 gramov tuku
490,657g sacharidov
257,546g cukru
Sú to hrozné soboty je mi zle nemožem chodiť pomaly je mi na zvracanie jedlo sa mi tlačí hore krkom,grgám,páli ma záha,vracajú sa mi žaludočné šťavy,mám krče, pocit že mi prasknú črevá a jedlo z nich len tak potečie.ale ten pocit ako tlačím 400g nutellu s palacinkami o 7 ráno k tomu šišky donuty,muffiny a čok. mlieko cítim sa ako špekatá amreičanka.Chcem s tým skoncovať pretože je mi naozaj zle no niesom bulímička.
stojí ma to 2-3kg a 10 eur. je to otras!