Váha + výška

muhamad

nicolette

mozno to bude tym ze vykonavas nejaku aktivitu ak usi predtym nevykonavala a preto stracas tie kalorie cize chudnes. napr ak teraz mavas sex 5x denne a si dominantna ;) tak sa nediv

ladyz

caute...ani neviem ako zacat lebo vzdy som len tieto temy citala a nejak sa aktivne nepridavala. U mna to zacalo tak 3-4 roky dozadu,ked som sa roisla s priatelom a prestalo mi chutit jest a dostala som sa na vahu 48kil pri vyske 168cm. Odvtedy som pribrala a moj "sen" mat aspon 50kil ma natolko sputal,ze neviem na ine ani pomysliet. Ked nieco zjem, tak mam vycitky a zvraciam, mam rozne diety za sebou, tabletky na chudnutie.. A mam pocit, ze stale kysnem.. Uz si neviem so sebou rady a na ine neviem ani pomysliet..jem zdravo, cvicim, jem minimum a stale bez vysledku:(

ladyz

caute...ani neviem ako zacat lebo vzdy som len tieto temy citala a nejak sa aktivne nepridavala. U mna to zacalo tak 3-4 roky dozadu,ked som sa roisla s priatelom a prestalo mi chutit jest a dostala som sa na vahu 48kil pri vyske 168cm. Odvtedy som pribrala a moj "sen" mat aspon 50kil ma natolko sputal,ze neviem na ine ani pomysliet. Ked nieco zjem, tak mam vycitky a zvraciam, mam rozne diety za sebou, tabletky na chudnutie.. A mam pocit, ze stale kysnem.. Uz si neviem so sebou rady a na ine neviem ani pomysliet..jem zdravo, cvicim, jem minimum a stale bez vysledku:(

janka24

Je zlate ,že si povieš-zakomplexovany mozog.-)Iste je,že si to uvedomuješ a škoda že sa nesnažiš to riešit,ale tak ked to nevyriešil s tebou priatel za 5 rokov tak bud rada aku máš vahu.Mna hlavne od chudnutia a takých myšlienok odradza to,aby som neochorela zbytočne- pre hlupost.

jantulka22

Ja som si toho vedoma, ale ja sa strasne kontrolujem a v kazdom jedle vidim kila navyse dost ma to stve lebo ma stale boli zaludok.Stale kukam do zrkadla.Ked si najdem nohavice a su mi male tak ma ide dost roztrhnut a hanbym sa pitat vecie cislo. Len pravda je,ze kazde cislovanie je ine no ale ja mam uz taky zakonplexovany mozok, ze si tvrdim stale svoje.Nie len raz som plakala v kabynke ale priatel mi dost pomaha.Stale musim pocuvat aka som chuda a pekna aj ked poviem, ze nie som ale musim to pucut.Stale vidim aka som tucna.A hlavne mam travmu na zaciatku leta ked sa chodi na kupka to som stale ofucana, ze som hrozna a stale vidim, ze moj priatel sa diva na ine. Aj ked som uz s nim 5 rokou.Ma zlate nervy.Keby nebolo jeho tak som uz asi davno..... . Uz som bola 3tyzdne v nemocnicy a kazdy tyzden prisla pre mna sanitka lebo som stale odpadavala bola som castejsie v nemocnicy na infuziach ako doma.Tak si to neviem predstavit bez neho.Aspon on mi dava to sebavedomie.Nemohla by som byt sama.::((