Váha + výška

zidulka

Baby. Hlavne treba mať vyváženú stravu. Hlavné je zdravie. A ked to robíte s rozumom tak to zdravie vidno aj na vonok ako krásne telo a vo vnútri zdravú myseľ. zidulka1@azet.sk napíšte ak chcete vedieť o tom viac.

iwus93

je to málo??

raňajky: Bebe dobré ráno kakaové (50 g)
obed:pečené stehná (50 g), ryža (90 g)
večera: 1 rohlík (50 g), syr (20 g), rajčina (50 g)

jedávam aj viacej, napr. teraz maminka vypeká jablkový koláč tak si dám na raňajky alebo na večeru

ovocie jedávam skôr doobeda

alebo jedálníček:

raňajky: ovsené vločky (30 g)
desiata: mandarinka (60 g)
obed: šošovicový prívarok (100 g), slepačí vývar (200 ml)
večera: biely jogurt (150 g), jablkový koláč (30 g)

marushik

nie nie moja :(
...anorexia nie je to ze nic nejes, anorexia je to co si napisala, je to hlavne v hlave, teda ze mas paniku ze priberies, ze pocitas kalorie, mas paniku z jedla...cize suhlasim s ladyinred...ja som mala tiez anorexiu a neznamena to ze som nic nejedla, ale jedla som take "hovadinky" ako ty...a ta panika u mna tiez bola a stale pretrvava..nachvilku som sa z nej dostala a potom to preslo do bulimie...bohuzial :(
Stale vsak bojujem...

Futuristka2

Kočky nemám pocit že mám anorexiu. Zas až tak strašne natom veru niesom..Ale cítim že ak to nebudem držať viac pod kontrolou lahko do nej možem skĺznuť...aj keď anorexia je predsa keď človek neje skoro vobec nič..a ja si život bez jogurtov, ovocia a zeleniny predstaviť neviem čiže toho by som sa asi nevzdala:/..ale ktovie čo prinesie čas snáď sa mi trošku tá psychika upraví čo sa stravovania a tých obáv týka

iwus93

ja sa bojím aby som nemala anorexiu, lebo mávam niekedy depky, že niektoré baby sú chudšie ako ja, váha nie je až taká podstatná, skôr by som povedala že miery, a tie mám v pohode, len ked vidím tie baby že sú ešte chudšie :( nezávidím im, ale rada by som bola aj ja taká

titinka.

toto je presne ta tenka hranica medzi "normalom" a "anorexiou". ja mam rovnake priznaky ako futuristka a ja anorexiu mam, iwus ma rovnake a anorexiu nema, bolo by treba viac info ako tychto par riadkov na stanovenie diagnozy

iwus93

ladyinred...prečo by mala mať anorexiu?? ja tiež robím to čo ona, proste si len stráži váhu a počíta si kalórie a cvičí aby opäť nepribrala, mám takú výšku a váhu ako ona, a nevyzerám ako anorektička, niektoré baby sú ešte chudšie odo mňa a majú viac kg pretože majú takú postavu

jojkaaaa

ja mam 168-9cm/45
zdravotne problemy zatial nemam,no bojim sa straty menzesu,tak preto sa snazim pribrat...inac by som kaslala na to