Ako liecit stratu hlasu?

mata

HOMEOVOX je cislo 1!!! Ja som dva krat v zivote stratila hlas tak, ze som nemohla vydat absolutne ziadny zvuk z hrdla.. Skusala som vsetko mozne, az som nadabila na tieto tabletky. Su take malicke, a fakt ucinkuju. Este som si v teplom oleji namocila handru (stary uterak), prilozila to na hrdlo a omotala igelitom. Kym olej nevychladol.. Aplikovat viackrat za den..

2007

Z prírodných liečiv je dobré na zachrípnutie a stratu hlasu semeno lanovca,bežne dostat v obchode.Varí sa z toho čaj,nie je moc príjemný /možno osladit medom/ ale pomáha.

lilianna

Ja som mala tak opuchnuté,ubolené hrdlo a stratila som hlas.
Mne pomohli kalciové s vitamínom C čiže teplé- injekcie, naúčinnejšie sú aplikované do žily. Chodila som na ne raz denne počas štyroch dní a bolo po probleme

dena

mne pomáha kalciová injekcia v kombinacií s vitaminom C. Je to velmi dobre ale musi ti ju podat lekar pretoze nastavaju pri jej podaní návali tepla. treba ju pychat momali.

Hela

JA mávam podobný problém, nepi nič horúce ani bublinkavé.V lekárni dostať homeopatické tabletky HOMEOVOX, stoja 70Sk a cmúľajú sa. Mne vždy pomôžu. Ešte je dobrý mastný obklad na krk, posypaný majoránkou, je to dosť nepríjemné ale čo už bez hlasu. Veľa zdravia.