pneumatika na brusku

Filaga

sval na bruchu ma kazdy, zalezi v akej miere a akou vrstvou tuku je pokryty, takze len brusaky nestacia :) ale su zaklad.

moncika

ked chces zhodit z pasu tak super vec je ten kotuc co si das na zem postavis sa nan a vytacas sa raz do jednej strany potom do druhej, jasne niecoho sa drzis. prepacte ale neviem ako sa to presne vola ale bezne to maju vo fitkach.

fraisee

nejest pecivo, sladkosti a lahka vecera. pit vela vody a caju a cvicit na brusko ale nie kazdy den, ale obden. a cviky na brucho najdes dnes uz vsade.

vevericka

s tymi brusakmi nemas celkom pravdu. nestacia iba brusaky. treba sa najprv pol hodku rozohriat, poskakat si alebo pobicyklovat. az po pol hodke zacne telo spalovat tuky. potom mozes brusakovat. ale velmi intenzivne. ziadne flakanie. a nepapat sladkosti a pit vela vody

vejinka

aj ja mam pneumatiku a mojmu manzelovi sa to paci..takze to neriesim ale tiez by som nieco potrebovala lebo oazj obcas vyzeram ako tehotna..poriadne brusko uz mam zostava nam asi jedine: cvicit cvicit a cvicit..hlavne cviky na brusko ja som jedneho casu ked som do posilovne chodila..aj tehlicky mala:D ale su asi nenavratne prec mno treba nam s tym neico robit:) vela stastia:)