Strach z priberania

gingerka

ja666 toto je poradna takze nekritizujem ale radim!!! Urcite radim (kedze je to poradna a nie butlava vrba) psychologa! A ak si precitas nejaku odbornu literaturu poruchy takehoto typu mozu pramenit z vychovy. Ak nedokazes prijat nazor druheho cloveka tak sem radsej nepis alebo si si myslela ze vsetci ludia na svete sa boja priberania a boja sa mat deti? Uz len to ze si myslis ze muz si nevazi zenu len preto ze ma par kil navyse hovori o tom ze MAS PROBLEM. A dost vazny, mozno mas zle skusenosti, alebo si zakomplexovana a nevazis si samu seba. (A mozno si len nevyzreta) Pribrat mozes aj chorobou a to mi ver pride to spolu s vekom, potom co urobis? Spachas samovrazdu lebo taky je svet? Ten psycholog ti moze skutocne len pomoct a nie uskodit. Je to jedno z rieseni a nemam taky nazor len ja ale aj ludia ktori to citali so mnou. Vela zdaru!(neodsudzujem ludi ktori nechcu byt rodicmi koli dobe, mozno financnej situacii ale to nema nic spolocne s tebou)

ja666

hodnoty sú v naprostom poriadku ale sú aj ludia, ktorí netúžia extra sa stať rodičmi a v dnešnej dobe neviem čomu sa čuduješ. nebavýme sa tu o hodnotách a o tom ako koho rodičia vychovali ale o strachu z priberania a ten ja zančne mám :(( gingerka kritiku si nechaj pre seba moja. neviem ako ty či tu píšeš len preto aby si súdila ale ja som napísala čo cítim a z čoho mám strach.

zuzanka445

Tak ak sa zena sprava pocas tehotenstva ako pred tym,teda stravuje sa zdravo a nekombinuje kysle uhorky so slahackovymi tortami o jedenastej vecer:D nic nehrozi:)Nejak sa to tu zvrhlo...Ja si na seba len davam bacha,aby som toho vela nepozrala,lebo mojou slabostou su prave sladkosti a Lindt-ku(rakuska cokolada) zjem ako chlieb:(

gingerka

Rozmyslam k akym hodnotam vas rodicia vychovali, \"nemat dieta lebo priberiem\" je to strasne vas citat. Urcite odporucam psychologa!

ja666

tak to keď mama napečie ten pocit poznám niekedy mi príde,že to robí naschvál lezie mi to na nervy. dnes som celý deň makala ako najatá a zjedla som žemlovku mam blbý pocit a bojím sa, že priberiem mám sto chudí sa ísť vyzvracať baby ja mám strašný strach, že budem vyzerať tučno nechcem vyzerať ako tie baby čo sa o seba nestarajú sedia doma a rodia jedno dieťa za druhým, manžel si ich neváži a tak ďalej ... je mi zle z myšielky,že by som mala mať niekedy dieťa aj ked som este veľmi mladá, ale bojím sa, že priberiem veľa a to radšej asi nemať ani dieťa

pink

ahojte baby:),ja som schudla mam ted 56kg ale pri mojej vyske 158 je to aj tak vela..ale tesim sa z toho ze som lahsia o par kg pocit na nezaplatenie,...ako som raz ciatala stoji za to par sekund ten sladky pocit a perach ako roky tie tuky na stehnach

ivka:(

hovory sa ze s ovocia sa pribera viac ako zo sladkosti myslim si ze to neje az taka pravda boo je tak kopec vitaminou ktore potrebujes

ivka:(

sak to je dobre ze ti chuti a dobre ze je si to aj udrziavas ale chapes ty musis jest a je to prestne ako povedala ja666 rano sa naranajkujes aa mas lepsiu chud do jedla je to pravda viem ocom hovorim:)ja a sviatky sa vzdy prezerem aa potom to aj tak vyzera ale najlepsi eje chodit na nejaky sport alebo cvicit sport napr.basked futbal aa podobne:)fakt to pomaha

zuzanka445

Ja ranajky jem,tak 2 rozky so syrom a sunkou a zeleninou,potom nic,na obed mala-stredna porcia,potom nieco drobne sladke keksik a tak,potom nejake ovocicko...ale po 17:00 nejem...a cvicim kardio a posilovanie...Len,aby som nepribrala:( bojim sa toho a hlavne,ked mi nieco "narusi rezim",napr, ked mamka napecie,alebo sa otvoria chipsy lebo ja nedokazem odolat:( A desim sa sviatkov:( A myslite,ze na vyske priberiem?Nepijem,nefajcim...