Milujem ho a čo teraz?

Príspevok v téme: Milujem ho a čo teraz?
smutnédievča

Milujem svojho priateľa najviac ako sa dá,bol mojim prvým chlapcom vo všetkom od prvého bozku až k prvému milovaniu.
Sme spolu rok a 8 mesiacov.Včera sa vrátil od starých rodičov,bol im tam pomáhať opravovať strechu.Bol tam 2 týždne.Keď som k nemu včera prišla,nevedel o tom,že k nemu prídem.Otvorila mi jeho mamka a povedala mi,že je hore aj so sesternicinou kámoškou,ktorá je práve u jeho sesternice.
Išla som k nemu do izby,dvere boli otvorené vošla som dnu.Môj priateľ sedel na posteli,ona pri ňom a bozkávali sa.Keď ma priateľ uvidel tak ju hneď pustil a išiel za mnou,lenže ja som vybehla z jeho domu a utekala som domov.
Volal mi,ale keďže som nedvihla,tak mi napísal sms:
Ahoj miláčik,
to čo si videla.Veľmi ma to mrzí,nechcel som ju pobozkať,ale 2 týždne bez Tvojich bozkov boli nesmierne dlhé a keď sa ku mne nahla a povedala mi,že mám nádherne oči jednoducho som ju pobozkal.Bol to len bozk,obyčajný bozk.Nepokračoval by som v bozkávaní s ňou,prosím ver mi.
Milujem Ťa a si pre mňa všetko na svete.Chýbaš mi.

Ja neviem čo mám robiť,verím mu,ale....To ale tam stále je.Môj priateľ je naozaj sexi chalan a divčatám sa páči,nežiarlim na ne,keď ideme po meste a ony sa za ním otáčajú,ale to čo som videla.Od včera plačem a neviem čo mám urobiť.
Bol to obyčajný bozk?Lenže mne taký nepripadal.
Ja mám 21,priateľ 26,sme dospelí,ale neviem ako to bude ďalej.

Prosím poraďte mi,prosííííííím.

majuška

Nechaj ho tak, nestoji za to. Zivot je krasny aj bez muzov. A ty este toho praveho stretnes, si moc mladá, aby si sa len a len nanho viazala. Ak to dokazal spravit, nie je ten pravý pre teba a spravý to aj druhy aj tretí krat, ved ked si mu raz odpustila tak mu urcite potom odpustis aj druhý, tretý ... krát. Vykasli sa nanho. Aspon uvidí, ze si silná, a že sa nemá z tebou zahrávat. Vonkajšia krása nie je všetko. Ak nechceš byť viacej sklamaná tak ho nechaj. Ešte nevieš, čoho je schopný...

smutnédievča

Ahojte,
sme spolu,milujem ho a aj on mna.Ta pusa nic neznamenala,rozpravali sme sa aj s tou babou a lutuje,ze sa to stalo,pritahoval ju tak ho pobozkala.

tvojdudrosko

Ahoj,no moj priatel bol dva mesiace na opacnom konci republiky,kde pracoval a videli sme sa cez vikend kazde dva tyzdne,ale taku blbost by nespravil. Neviem preco sa ludia snazia svoje slabosti zakryvat vetou ako -to bolo prvykrat,nikdy predtym som to nespravil,...Vies,keby Ta fakt tak miloval ako tvrdi,tak by prisiel za Tebou a bozkaval by Teba,ak mu to tak velmi chybalo.Podla mna je to len jeden z dalsich suknickarov.Mala som jedneho priatela,boli sme spolu nieco viac ako rok a pol.Cele dni sme boli spolu a raz v septembri siel na nejaku sutaz do Bratislavy.bol tam len tri dni a este v prvy den sa tam stihol vyspat s inou.Teraz su spolu tiez tak nejak ako my predtym...neviem,podla mna milujuci clovek NIKDY nepodvedie.Asi tolko.Drzim palce.pa

mina

ahoj smutnucka. ja ti velmi dobre rozumiem. pred rokom som zacala chodit s prvym chalanom, prvou laskou. lubila som ho.cez prazdniny som odisla na dovolenku a po prichode som sa od neho dozvedela ze ma podviedol. odpustila som mu. chodili sme spolu este asi 2 mesiace a nakoniec som ho nechala aj ked som ho lubila.po rozchode som sa dozvedela, ze ma podvadzal na kazdom kroku a to este aj s mojou "najlepsiou" kamoskou ktora nas zoznamila. velmi, veeeeeeeeelmi ti drzim palceky aby si nezazila to iste, drz sa, nechaj si to prejst hlavou a potom rozhodni ci stoji za odpustenie.vela stastia

majka-a

ahoj smutná. Hádam si nepokazíš vzťah pre nejakú fiflenu. Pusť ju z hlavy - ona za to nestojí. A čo sa týka tvojho Rómea - jednoznačne - odpusť - mám za to, že si to bude nesmierne vážiť. Veď ho ľúbiš - či nie? PS: Aj mne bolo odpustené a viem aké to je. Nikdy viac by som to nespravila. Láska - to je o niečom úplne inom ako o jednom bozku. Držím palce a neplač a ... odpusť

sašenka

ahojky, netrap seba, v kutiku duše urcite vies, ze on je ten s kym chces byt, nech urobil cokolvek, bozk este nic neznamena...............po rokoch sa budes na tom smiat.Daj mu sancu, myslim ze ta uprimne lubi. Bola by to skoda.

sasenka

nevesaj hlavu, podla mna to myslel uprimne, len daj pozor na tu slecnu nech si nanho nenarokuje, potom by si sa marne snazila a nedopadlo by to dobre.urcite mu daj sancu, nie jej! Ukaz ze ty si ta ktora ho ma......uz aj to je vyhra...

lena22

Ak to dokážeš, odpusti. Zabudnúť ale je oveľa ťažšie. Ak skúsiš všetko vrátiť späť musíš si uvedomiť že k tejto epizóde sa nesmieš nikdy vrátiť. Ani v hneve ani v pohode formou nárážok. Ak toto nedokážeš tak ten vzťah nemá perspektívu, lebo chalana donútiš týmto terorom odísť od teba.