Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

bolest laveho prsnika

hahka

boli ma obe prsniky uz dva mesiace niekedy sa to neda zniest ta bolest bola som na vysetreni a povedali ,ze mam vsetko v poriatku tak tomu nechapem preco ma tak bolia

mamca

S tými horúcimi obkladmi by som bola opatrná,ak je tam náhodou zápal prsných žliaz,stav sa môže zhoršiť.
Švédske kvapky pri vonkajšom použití práve ukľudňujú zápaly,majú mierny analgetický účinok a pomáhajú preťaženému lymfatickému systému.Pretože prsia súvisia s pohlavnými orgánmi,pridala by som tiež pitie čaju,npr.rebríček(myší chvost) ap.

vecernica

mala som podobny problem. oba prsniky ma boleli ,ale na sono prsnika mi lekarka poradila MASTODYN. stoji 200 sk sice a rano a vecer 30 kvapiek ,je volno predajny, berem ho tri mesiace a uplne hned po mesiaci ziadna bolest,ani nie su zvecsene. Je to extrakt z bylin a to som tomu neverila. Vraj viac zenam to pomohlo

mirkaaa

A naco sluzia este tie kvapky? Nemozem cca davat nato obklady horuce lebo mna to prestane bolit len ked nato tlacim..

mamca

V podobnom prípade pomohlo potieranie švédskymi kvapkami a aplikácia reflexnej terapie (stláčanie bodov na chodidlách),skús sa poobzerať po nejakej knihe,npr.od Juliusa Patakyho alebo Jiřího Janču,kde sú postupy celkom dobre popísané.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.