bolest laveho prsnika

hahka

boli ma obe prsniky uz dva mesiace niekedy sa to neda zniest ta bolest bola som na vysetreni a povedali ,ze mam vsetko v poriatku tak tomu nechapem preco ma tak bolia

mamca

S tými horúcimi obkladmi by som bola opatrná,ak je tam náhodou zápal prsných žliaz,stav sa môže zhoršiť.
Švédske kvapky pri vonkajšom použití práve ukľudňujú zápaly,majú mierny analgetický účinok a pomáhajú preťaženému lymfatickému systému.Pretože prsia súvisia s pohlavnými orgánmi,pridala by som tiež pitie čaju,npr.rebríček(myší chvost) ap.

vecernica

mala som podobny problem. oba prsniky ma boleli ,ale na sono prsnika mi lekarka poradila MASTODYN. stoji 200 sk sice a rano a vecer 30 kvapiek ,je volno predajny, berem ho tri mesiace a uplne hned po mesiaci ziadna bolest,ani nie su zvecsene. Je to extrakt z bylin a to som tomu neverila. Vraj viac zenam to pomohlo

mirkaaa

A naco sluzia este tie kvapky? Nemozem cca davat nato obklady horuce lebo mna to prestane bolit len ked nato tlacim..

mamca

V podobnom prípade pomohlo potieranie švédskymi kvapkami a aplikácia reflexnej terapie (stláčanie bodov na chodidlách),skús sa poobzerať po nejakej knihe,npr.od Juliusa Patakyho alebo Jiřího Janču,kde sú postupy celkom dobre popísané.