Helicobacter - liecba

brekeke

Dobry den, vie mi niekto objasnit ako je to vlastne s tymi hodnotami HP, ktore sa udavaju v krvnom obraze? vraj do "12" je to "v norme", lenze neviem coho... ja som mala "89" a predpisali mi dvojkombinaciu ATB a helicid...
a este, ma pritomnost HP vplyv na obsah zeleza v krvi? lebo uz zopar rokov, pri kazdom vysetreni krvi, mam vsetky hodnoty v norme, len to zelezo mam vzdy znizene (a to sa jedlam bohatym na Fe vobec nevyhybam)... Niekde som o tom dokonca citala, lenze moja doktorka o takom niecom este nikdy nepocula...

RNG

Brokolica nie je sama o sebe dost silna na vynicenie H.p.
Ale ze sa da znizir H.p. az bez antibiotiki a ze su v prirode latky aj ovela silnejsie v boji s mikrobami ako patentovane chemicke antibiotika, o tom som sa mohol presvecit uz mnohokrat aj na vlastnej kozi, nehovoriac o desiatkach ludi z rodiny a priatelov.
Nakoniec to nie su moje vlastne vymysly, ale mam to z lekarskych literatur, povacsine z periodik roznych alternativnych lekarov, ktore si predplacam uz vyse 16 rokov

Katka87

Jak by asi brokolica zabila bakteriu, ktoru nedokaze zabit ani kyselina v zaludku? Na h.p. treba brat kombinaciu dvoch-troch silnych antibiotik. Netreba sa bat, treba ist do toho.

Brokolicka

Dobry den RNG, chcem sa spytat aky je Vas nazor na ucinky brokolice na H.p. Vo vela clankoch sa pise ze to pomaha. Ci to pomaha nicit H.p. alebo napomaha len zlepsit tie napachane skody v zaludku co napachal H.p.
Alebo ci to je len vymysel.
Dakujem

Zlaty chlape

Kedze sa to "da obist predavanim toho isteho pod ruskom len vonkajsieho pouzitia" tak som pochopil ze som teda kupil spravne :))).
Dakujem.
O koloidnom mam precitane a dodam ze rady na tvojej stranke citam velmi casto a ties ich odporucam dalej.

RNG

Inac na helikobakter su ucinne aj ine prostriedky, ako napr zluceniny zinku, najma specificky PepZin GI, navrhnuty na H.P. alebo monolaurin(3x5 gramov tohoto produktu z kokosoveho oleja za par tyzdnov potlaci H.p.)
Tiez doplnok kyselin pomoze, lebo H.p. to moze prezit len v malokyslom zaludku, nad 3 PH.
Zdravy zaludok moze mat hladinu az 2 PH, co znici prakticky vsetky mikroby, vcitane H.p.(to je na rozdiel od sustavne sirenych "informacii"/zavadzani okolo H.p. a zaludocnych kyselin lekarmi, cest vzacnym vynimkam)

RNG

EU organizovana medicina vylucila pouzivanie striebra vnutorne, lebo je to privelka konkurencia patentovanym chemickym liekom.
Na stastie sa to da obist predavanim toho isteho pod ruskom len vonkajsieho pouzitia.
Su aj ine zdroje koloidneho striebra, dnes sa vyraba aj na Slovensku v roznych kvalitach. Ked chces lacnejsie a pomerne kvalitne(zariadenie na vyrobu som tam osobne davnejsie instaloval a udajne este stale pracuje) a ine informacie na koloidne striebro najdes cez Google.sk zadanim rng, koloidne striebro.
Tam je vysvetlene aj nieco o ucinnosti, velkosti castic a beznych pouzitiach.

zlaty chlape

Zdravim RNG, dva krat som prelieceny antibiotikami na helikobaktera. A po dlhsej dobe sa zas vratil. Uz dlhsie citam tvoje prispevky, takze som si dal objednat to koloidne striebro. Mam doma Ag100... A na flaske je napis "strieborne tonikum na tvar a dekolt". Chcem sa len spytat, ci som kupil spravne, viem ze na vnutorne uzitie v EU striebro oficialne neni, ale aj tak. Nema znacka Ag100 viac druhov ? .kupil som teda spravne ? ...dakujem :)

RNG

www.uptodate.com
www.pylox.eu
Inav PYLOX je prilis novy liek a zatial sa nikde neobjavili spravy okolo skodlivych bocnych ucinkov.
Verim, ze ich bude malo, lebo sa jedna vlastne o extrakt z vajecnych zltkov bohaty na IgY ale mam trochu obavy z "nevinnosti" farmaceutickych vyrobkov a ich metod extrakcie.
U farmacie totiz dnes neexistuje princip neskodnosti, len princip" viac dobrych ucinkov ako zlych"