Opakujúce sa zápaly pošvy

Príspevok v téme: Opakujúce sa zápaly pošvy
Tina2

Chcem sa Vas opytat, ci ste niektora mavali opakovane zapaly posvy a palenie v oblasti vchodu do nej. Ked som to mavala zo zaciatku, tak mi vzdy gynekolog predpisal nejake cipky, ale posledne dva mesiace tam podla neho a jeho vysetreni nic "take" nie je. Som z toho zufala. Uz dva mesiace sme sa s partnerom (mame trojrocny vztah) nemilovali, pretoze ma to boli. Naposledy mi sice predpisal cipky, no aj ked som ich uz vyuzivala stale pocitujem pri vchode do posvy bolesti. Viete mi niekto poradit ako sa toho zbavit? Prosim...
_____________
Mykoplazma - www.zdravie.sk

janka

Radšej si kúp v lekárni urinal - ten je na zápal močových ciest, stojí okolo 400 Sk. Alebo choď k lekárovi, niečo ti predpíše a bude to lacnejšie. Čaj nemá až také veľké účinky, ale piť ho môžeš.

veronika

Dobrý den chcela by som sa spytat ci možem byt tehotná ked mam zapal posvy? A chcela by som sa opytat ci mi viete poradit ci mi pomoze caj na zapal mocovych ciest dakujem

RNG

nanita, na pravom boku a niekedy aj na spodu mi zrejme zbytocne bezi uz vyse roka reklama Google: Doplnky vyzivy (RNG)
Klikni na nu a zavolaj do obchodov, co potrebujes, mozu ti to poslat aj postou na dobierku. Treba sa pytat predavaciek, lebo vela tovaru nie je na cenniku na nete.
V Lucenci je hlavny sklad aj malovyroba striebornej vody. Odtial posielaju postou.

RNG

Nanita, ja nemam prehl;ad, co v ktorej lekarni na Slovensku maju a predavaju.
Ja zijem v USA a otrvoril som na Slovensku obchody, aby tam boli k dispozicii podla moznosti vsetky dolezite(podla mna, z mojich informacnych zdrojov medickej literatury alternativnej mediciny).
Takze co spominam sa snazim v obchodoch mat, pokial je to cenove pre bezneho Slovaka dostupne.A je to priamy dovoz od reputabilnych velkovyrobcov z USA, kvalita prvotriedna(GMP) a cena znesitelnejsia, leto to nejde cez siet dealerov ale rovno od velkovyrobcu k spotrebitelovi.

nanita

RNG. ja už užívam koloidnú striebornú vodu aj výplach si teda spravím a užívam probiotiká to nestačí? a kde si mám teda kúpiť tie oleje atd. ???

RNG

opakujem:nizkosacharidova dieta aspon tyzden, psylium, oreganovy olej(3x2 s jedlom), kokosovy olej 3 lyzice denne/ alebo aspon kaprilovu kyselinu 3x 1gram, caj z lapacha(Pau D Arco), 1 lyzica denne, dobre povarit aspon 15 minut!!!, odstat niekolko hodin, ochutit a pit.
A samozrejme pred spanim 2 kapsule probiotika.
Za tyzden pri prisnej nizkosacharidovej diete by ti kvasinky z criev(ked je ich 90 % a bez nich si telo s kvazsinkami v posve vie poradit obvykle)zmiznu. Ak si chces vynicit kvasinky v posve rychlo, 1-2 vyplachy koloidnou striebornou vodou alebo roztokom GSE to spravia. Ale ked si ich nevynicis v crevach, moze sa ti to kedykolvek vratit.

nanita

lucylka mne robia testy na chlamýdie zakaždým aj priateľovi robil urológ. nič tam nieje takže ja už potom neviem z čoho to môžem mať.....hmm?

lucylka

baby, opakované zápaly môžu mať aj na svedomí chlamýdie... ak máte tieto problémy už dosť často, žiadajte svojho gynekológa o vyšetrenie na chlamýdie...zbytočne sa potom liečite mastičkami a vag. tabletami, tu je už potrebná dlhodobejšia liečba antibiotikami... je to skrytá choroba a treba ju odhaliť v čas, testy sú len na vyžiadanie a žiadny lekár vám ich neurobí len tak sám od seba...