onania v 5

Gerda7

a doma tiez ked ide spat??...moja segra to robievala ked mala asi 3-4 roky(teraz9),par krat som ju pri tom pristihla povedala aby to nerobila ze nex sa inac "hra":)..no a neviem nejak som si to prestala vsimat(neviem ci nasi o tom vedeli)..a ma uz aj ine zaujmi ..ver mi on zabudne..pride na nejaku lepsiu "hru"...a vrati s ak tomu az ked bude dospievat:)

Gerda7

eh no neviem..ale tak napadlo ma ze trebalo by ho stale niecim inym zamestnat a zabudne na to urcite..a ked to robi v skolke..to sa im tam ta ucitelka nevenuje ked si to robi aj tam??..ako casom by ho to malo prejst lebo viem o viacerich detoch ktore to robili a dnes o tom vravia iba ix rodicia a oni sa anik nepamätaju:)

45454

niee.. ja som sa s nim o tom rozpraval... on ze mu to robi dobre... a aj mi naznacil ze pocituje orgazmus... je to celee divnee

Gerda7

ale ved to je normalne..moja segra ked bola mensia to robila tiez..robi to skoro kazde male dieta..oni to neberu ako sexualne uspokojenie ta klud:)..ked bude väcsi si na to ani nespomenie...ver mi viem podla vlastnej segri..tiez to robila..a uz ani nepamäta..hlavne ked bude starsi mu nepripominaj lebo sa bude citit blbo:)