Sebepoškodzovanie

Príspevok v téme: Sebepoškodzovanie
nina112

Bože už to zasa nezvladam. Zasa som siahla po žiletke a tiahla. Tak moc sem se snažila odolat. Tak strašne moc som s tim bojovala. Proč s tim už neprestanem už sem bola i na psychiatrii... Už ne bože dobrý zastav mne už nebo to udelam za tebe ale definitivne. Ak mate nekdo s tim skusenosti alebo neake rady jak s tim skoncovat už na dobro tak mi prosim poradte ja už totiž naozaj nevim ad delam cokolvek vždy mne to dobehne

dvoji metr

nina,to sa radsej daj na cigarety,tiez to ukludni dusu a aspon nemas jazvy po tele,samozrejme vznikaju z toho ine ochorenia :)

abecedka

vecernica ja vem akeho myslis.aj ja som to citala.sila.myslim ze by si si to aj ty mala precitat nina.ale neboj niesi jedina kto uz nevladze ja som na tom podobne.aj ked je to tazke.drzim palce

dezulie

mne pomohla viera v Boha=)..teda...este nemozem povedat ze som za vodou, ale drzim sa uz dlho...klopklop=D vela stastia

vecernica

tu na tomto fore som citala dlhy clanok o tom ako jeden chalan zomrel a napisal list na rozlucku a pre vsetkych ,,,co toto robia,,rozprava o tom 3 dni pred smrtou...skus si to najst..mozno pochopis

ewinka

bolesť iných nám pomáha niesť našu vlastnú...skús sa nad tým zamyslieť...a hlavne to, že vám nikto nestojí za to, aby ste si ubližovali...

nina112

anonym: protože nic neni dobre. Všetko co udelam je jenom velkej problem. Nrozumiem si s našimi. Všetci odemne utika. Bojim se budúcnosti bojim sa zmien. Je to divny ja vim. Ale fzycka bolest ked je väčšia môže prektit tu psychicku.