HPV - Kondylomata - tehotenstvo

neosollka

Baby zeny prosim vas povedzte mi zistila som vcera ze som tehotna 2 tyzdne a mam HPV virus 16 bojim sa o babatko. Odpiste mi na email prosim vas ci ma niektora skusenost s tymto virusom v tehotenstve. ? A ci to neublizi babatku???? Za skoru odpoved vam dakujem. Kamarata mi poslala jeden clanok ale ci to je pravda co pisu... zena.atlas.sk

neosollka

Baby zeny prosim vas povedzte mi zistila som vcera ze som tehotna 2 tyzdne a mam HPV virus 16 bojim sa o babatko. Odpiste mi na email prosim vas ci ma niektora skusenost s tymto virusom v tehotenstve. ? A ci to neublizi babatku???? Za skoru odpoved vam dakujem. Kamarata mi poslala jeden clanok ale ci to je pravda co pisu... zena.atlas.sk

glpv675

a čo sa týka rizika,je percentualne dane,ze sa moze narodit dieta,ktore to ma v DNA geneticky s HPV na krku,na sliznici.odstranuje sa to chirurgicky..na krku sa to moze vyskytnut aj z oralneho sexu u dospeleho.a snazit sa o dieta je zbytocne,ked mam skrz HPV znizenu imunitu,najprv zvysit imunitu,ta je najdolezitejsia,bez nej tazko zena otehotnie!!!

glpv675

ahojte..mam to aj s partnerom.Wartec nepomahal dostatocne.Berem Indonal a Isoprinosine,najvacsiu davku 4x2tbl aj s partnerom a samozrejme ziadny sex.a vonkajsie lezie som vypalila s wartner pero na bradavice,nie je to ziadny tekuty dusik,ale kyselina na vypalovanie.sice sa to neodporuca,ale len kvoli tomu,ze obycajny ludia s tym nevedia narabat a mohli by si popalit okolitu kozu.vypali to poriadne a je to ucinne.hlavne treba tu imunitu,teraz ma caka gynekolog,PAP test,dufam,ze to bude ok..tazko zena otehotnie,ked ma HPV,cize nulovu imunitu a virus.treba sa o to starat..tak vsetkym vela zdravia

n6

Ahojte...mám kondylomy uz asi rok a pol..doktor mi predpisal Wartec cream aj Aldaru ale nic nepomohlo.poslal ma na odstranenie ale povedali mi ze je zbytocne to robit,lebo zostanu jazvy väčšie ako samotny kondylom.tak ma poslali nejakemu doktorovi co mi dal Verrumal.ale zase sa to ma uzivat 6tyz..som z toho zufala,lebo uz neviem ako sa toho zbavit.a hlavne sa bojim ze ani ten Verrumal nezaberie..mate niekto taketo skusenosti??co mam robit?

RNG

virusy sa lahko prenasaju dotykom, uterakmi kvapockovou infekciou a podobne. Preto je dnes taka epidemia roznych, a lekari sa tvaria, ze nie je. Kedysi to boli len herpesy, dnes su ich desiatky, mnohe poznaju po mene len mikrobiologovia.A je pravda, ze vacsinu z nich telo potlaci, ale medzitym napachaju rozne skody v tele, takze pomoct telu aby tie skody boli minimalizovane pokladam za rozumne a nechat to na telo, nech si to vyriesi bez pomoci samo velmi nezodpovedny pristup zo strany lekarov.

RNG

stale tu pripominam zvysovanie viralnej imunity ako naozaj ucinnu metodu, ako predist poskodeniu roznymi virusami. A x krat som tu uviedol celu radu prostriedkov proti tomu a to takych co su uplne bezpecne potravinove doplnky, volnopredajne, ovela lacnejsie, ako lieky a vakciny(ako vidno na poslednom prispevku, pochybne, co mnozstvo lekarov konstatovalo uz dopredu, len zialbohu medicka komunita na tie vynimky nechce vobec pocuvat)
I3C-Indonal je sice dobry pri potlacani rakovin, ale nezvysuje viralnu imunitu, hoci to zialbohu lekarska literatura bez dokazov tvrdi.

erinka22

Ahojte vsetky tehotne kocky,co ste tu pisali o kondylomoch v tehotenstve,skoda,ze ste sa neozvali,ako to dopadlo s vami a babatkami.Ja som tiez v tretom mesiaci,a ked som si myslela,ze som vyliecena,pol roka som brala Indonal,Isoprinosin,ockovanie proti HPV,len som nestihla tretiu davku,lebo som zistila,ze som tehotna,absolvovala som elektrokoagulaciu a laser a zrazu v tehotenstve mi narastol kondylom ako z vody,zo dna na den.Neviem co budem robit...