sebavedmie

laslo22

joji ty si myslis ze sebavedomie zavisi od vzhladu cloveka?? sry ale podla mna je to volovina, zavisi to od mnohych faktorov, ty si musis uvedomit v com si dobra a pomocou toho si ho zvysovat.... a dalej tu je nazor ze sebavedomie zranuje okolie, to je dakedy pravda, ale radsej budem sam sebou aj za cenu , ze zranim okolie.....

aga

sme tym,na co myslime.a to je skutocne pravda.nasa mysel je velka sibalka.skus popracovat na svojom mysleni,mysli na pekne veci,mysli pozitivne.i ked to nie je jednoduche a sce to cvik a cas,ale ide to:)vela stastia

joji

Ahoj katka! Ja neviem, to sa asi človek narodí s tým sebavedomím, niekto s malým a niekto s veľkým. Ani ja nemám sebavedomie, neviem prijať seba samú takú aká som, ked niekedy vidím v telke ľudí bud škaredých alebo velmi tučných tak im normálne závidím že ako môžu mať také veľké sebavedomi a že sa nehanbia, podla mna to je vrodená vlastnosť, a my ktorí ju nemáme len ťažko ju zvýšime, ak len tým že sa o seba staráme, makáme na svojom tele, tak že si sem tam zacvičíme, alebo si kúpime niečo na seba, v čom sa cítime sexy a tak.... ja neviem možno sa mýlim