Dobrá kozmetička v BA

Vekaveka

Vyskusaj salon Lorinc & Beauty v BA-Stare Mesto : www.lorincbeauty.eu - sikovna baba a pracuje s prirodnymi produktami plus robi i poradenstvo. Odporucam.Cenovo velmi dostupne.

Klientka

Ja poznam najlepsiu, najfundovanejsiu kozmeticku na Slovensku, ktora dostala baby z naozaj velkych zdravotnych problemov. Spolupracuje aj s lekarmi, ma perfektny talent na odsledovanie symptomov cloveka, no nedam tu jej cislo ani iny kontskt, lebo je tak vytazena, ze by uz viac klientiek nezvladla. Jednoducho je tak vynikajuca, ze je stale full obsadena a neda sa k nej dostat na termin iba tak.

Jana H

Ja chodim ku kozmeticke 5 rokov a ta mna aj kamosky co som poslala zbavila vsetkych problemov,to je dolezite,sidli v Ruzinove 0911 987564 kto ma naozaj problem,doporucujem

Babulkaaaa

Ja poznam super kozmeticky na Mytnej. Chodim tam dlhsie a som maximalne spokojna.Je tazke najst dobru kozmeticku takze odporucam kontakt : 0902443322

Andrea123456

Viete mi niekto poradit,ci Pani J.Rak este pracuje na Tomasikovej ulici??na internetovej stranke alpha-h zial nepise ze by tam uz pracovala a rada by som knej chcela ist....
Dakujem

leuna

my baby z roboty chodime do Ruzinova,najprv som zacala chodit ja,mala som zilky na tvari,lebo ma naparovali,kolegyna zacala chodit s akne a teraz tam chodime vsetky,dala nas do poriadku,sme velmi spokojne,fakt nieje kozmeticka ako kozmeticka,mozem poskytnut kontakt 0911987564

martinnnna40

K pani Janke na klinike Esthetic chodim uz dlho a som veelmi spokojna. Cena je 30e, ste tam minimalne hodinku, v cene je odlicenie priprava pleti, naparenie, hlbkove cistenie, maska, krem a nasledne este modre svetlo. Jasne ze hned po mam trosku zacervenanu tvar ale na druhy den rano mam vzdy uzasnu plet!! nedam na nu dopustit. Raz som isla k inej a taku chybu uz neurobim