fakt sa vam to paci?

Príspevok v téme: fakt sa vam to paci?
nasta25

ja neviem, co ma to napadlo, ale moj priatel lezal na posteli a cital si, prisla som k nemu, klakla si nad neho, stiahla som si nohavicky a zacala masturbovat. v okamihu ked som zazivala orgazmus,ma zvalil na postel a behom niekolkych sekund sa paradne do mna spravil. vravel, ze to bol jeho najerotickejsi zazitok a ze som ta najlepsia. fakt sa vam to chalani paci? chcem aby nas sexualny zivot bol pestry a nie nudny.

karla1

no nasta25 teda:) ako tak ja by som na to odvahu teda nemala ale klobuk dole:) ak to vas vztah spestrilo co urcite hej tak super nie? Tvoj chlap musi byt asi najstastnejsi pod slnkom ze ma taku babu pri sebe:)

ako nechapem tych co tu to odsudzuju.ved necudo potom ze su takyto ked sa neuvolnia:D ved na masturbacii nie je nic zle

lolita22

ano je za opicami... ja to tiez robím a nehanbím sa to ani priznat, zboznujeme ked masturbujeme, ale ja sa radsej pozerám a nic nerobím iba sa usmievam... a ked sa robím pre muzom je uplne v pohode povzbudzuje ma.. a potom sa na mna vrhne...ako vravim nic zlé na tom nie je. Súce mi prikazuje aby som nemasturbovala sama.. ale aj tak to robim!!!:D

ahojte

som citala prispevky od oeljgksd tu nizsie a poviem vam na to, ze ma 25 je uplne trapny. chudak jeho zena..on nema ani sajnu o com je vztah: )

leanka

myslim,ze chalanov dost vzrusuje ked sa partnerka pri nich masturbuje, mojmu priatelovi sa to tiez paci,obcas zacnem sama,vtedy ten jeho usmev je proste uplne uzasny,casom sa prida,ja potom ustupim a zvysok dokonci on,obcas sa stane ze ma necha dorobit sa sama do vyvrcholenia a paci sa mu to

hellfire

Ja osobne si myslym, ze urcite perveznost, alebo vulgarita je vo vztahu potrebna, aby sa partneri dokazali vyzit aj v tomto smere a mozno splnit nejake svoje tajne zelania a tuzby.

hmhmhm

ja skusim odpovedat na otazku... tema samozrejme casto rozoberana v kruhu muzskej populacie... setkym sa to paci, kazdeho chlapa to vzrusi... zalezi len na tom do akej miery je vas vztah uprimny a do akej miery sa hrate na slusnych manzelov. + doplnam "lium" - keby si nemal moc chut na sex, vtedy by si zistil co je na tom to podstatne, ona to nerobi kvoli tomu aby sa urobila ale aby ta zmotala... pekny den