nadherne mihalnice

lucinkaa1222

kto by mi vedel poradit co mam robit s mihalnicami, ktoré su pri korienkoch bledé akokeby az vyblednuté???
ked si to malujem zaberie mi to dost casu..neexistuje na to nejaká speciálna spirála??

mary-anne

ja mám našťastie od prírody krásne mihalnice, ako aj celá moja rodina, husté dlhé a vytočené, lenže som ryšavka a sú bledé :)) ..takže špirálu používam, každý den a vtedy sú ešte krajšie :))

Mimushyk

Viete baby.Ked chcete mat pekne riasy,nejde len o to,si kupit nejaku extra-super spiralu.Treba ich vyzivit,spravne ich odlicit a dat im oddychnut od licenia.Miesto vyzivnych vodicek a olejov z drogerie,skuste napr.kakaove maslo alebo olivovy olej a jedze vela vitaminov.

Lily3

tak najlepšie by bolo keby si nedavala tak casto spiralu lebo aj v nej je chemia su tam sice aj vseliake vitaminy a taak ale predsa len ja som na cas prestala pouzivat a mala som ich ovela lepsie a nevypadavali mi...ked vsak chces mat namalovane oci daj si iba hore linku je to ok :DD

IvVa

Ajojte...ten ricinovy olej mam doma,aj som ho pouzivala na mihalnice ale potom som pocula ze sa z toho moze oslepnut tak som ho prestala pouzivat....Neviete ci je to pravda????8)

natalaka

tinnnka:bola som s tym za koznou ale powedala ze sa nemam dlhsi cas malovat ato je setkoo ale ja sa uz dlho nemalujem priblizne 2 mesiace a nevidim zlepseniee stale mi vypadavajua uz som zufalaaaaaa:((((((

jaja

mno a co tak power curl od orifleme??? ja mam teda celkom dost vytocene mihalnice ale tato spirala je super uz som to pisala aj do inych tem....je super!!!

mimik

moj typ - pri vytáčaní mihalníc kliešťami ich 100% zafixuje vodeodolná špirála (nevodeodolná ich splaskne a povykrúca a to som už skúšala všelijaké zaručene "curl")

tinnnka

natalaka ja si oči odličujem už niekoľko rokov indulonou! (ja viem-divné:),ale už ma nebavilo každú chvílu kupovať niečo na odlič.očí,pretože stále použ.vodoodolnú špirálu) a zatiaľ mám mihalnice stále rovnaké. To že ti začali vypadávať určite nebude preto, že sa odličuješ vodou, ale je to prejav nejakého iného zdravotného problému-odporučila by som s tým zájsť k lekárovi.