Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

novy uces

andiy*

ja mam vlastne ten isty, resp. podobny problem. Mam takmer 20, no som chalan (myslim, ze to je ciastocne aj moj problem). Druhy sa tyka vlasov, lebo som im nikdy nevenoval nejaku specialnu pozormost(len som si ich umyl, ucesal, aby neboli strapate a dovidenia), nic viac. Neviem ako sa mam cesat, a keby som vedel, neviem c by mi pristalo.
Mohli by ste mi preto napisat, kde na koho alebo co sa mam vlastne obratit? Alebo ako nieco take hladat? Inak som v bratislave a studujem nemcinu, takze nevedeli by ste o niecom v tom meste, prípadne blízkom rakúsku? Dakujem za nejake odpovede :)

zuzanka65

Inšpirovať sa môžeš napríklad na stránke www.beautyinfo.sk. Ak ti môžem poradiť, nešpekuluj toľko o farbách, keď už, tak používaj semipernamentné farby, t.j dočasné, aby si neprišla o vlasy, nie preto že by ti po častom farbení mohli vypadať, ako niektoré ženy nesprávne odôvodňujú strach z farbenia vlasov, ale preto aby si si nepoškodila vlasy častým farbením. Vtedy sa môže stať, že ti vlasy ostanú ako žuvačka, spálené, bez lesku. K melíru ti radím len jedno, je to taký zásah do vlasovej štruktúry, že nepatrí do domácej dielne. Určite zájdi do kaderníctva, za šikovnou a skúsenou kaderníčkou. Ak takú nepoznáš, opýtaj sa kamarátok a známych, hlavne ak má niektorá účes a farbu, ktorá sa ti páči, keď niektorej žene pochváliš účes, s radosťou ti prezradí u koho si ho dala urobiť.Ak máš pochybnosti o melíre, nemusíš si dať melírovať celú hlavu, na začiatok stačí pár prameňov do ofiny. Melír si môžeš dať aj natónovať farebným tužidlom, alebo tonerom. Čo dnes letí je ťažká otázka, dôležité je, čo sa ti páči. Mne sa napríklad páči mikádo a aj dnes letí. Nie je to také jednoduché, ja ti poviem letí mikádo, ale tebe sa nemusí páčiť, alebo ti nebude pasovať ku typu tváre, takže tu je ťažko radiť, treba vidieť. Mne sa najviac páčia zdravé lesklé vlasy, farba nie je až taká dôležitá, najdôležitejšie je, aby si sa Ty v danom účese dobre cítila.