Kriza vo vzťahu

Príspevok v téme: Kriza vo vzťahu
smutna

Začnem s tým že som strašne na dne:(..po dvoch rokoch ma môj vzťah neviem či krízu alebo niečo také..priatel už necíti ku mne to čo kedysi...myslim si že je to nejaká kríza ktoroou prejdeme ale musime niečo zmeniť...on chce pauzu no podla mna tá nič nevyrieši:(.prosim vas ked ste niečo také zažili poradte mi pretože fakt neviem čo mam robiť..prosim:(

odkopnuty

purblanka - v kazdom vztahu boli su a aj budu nejake nezhody. Podstatne je to, ze sa skutocne lubite a dokazete si to vysvetlit a odpustit. Ja aj napriek tomu, ze som zalubeny to stastie nemam a nedostavam ziadnu lasku spat. Dnes som porusil pravidlo a zavolal som jej ze ako sa ma. Nebola vobec nejaka zhovorciva a povedala mi ze ide oslavovat narodky k jej kamaratke. Opytal som sa ci aj niekam von pojdu a ona ze asi ano, co znamena ze ano.
Nemal som volat...

tifany

priatel mi odisiel na 3 mesiace do zahranicia pracovat a ja mam strasne stavy ze si tam najde druhu, aj ked mi kazdy den vola a pise ze ma strasne miluje a ked volame spolu na skype tak mi hovori ze az teraz ked som tak daleko si uvedomil co mal a bla bla..okrem toho ked sme sa lucili 1. krat za rok a pol co sme spolu som ho videla kvoli mne strasne plakat... obcas sa bojim ze nam to nevydrzi aj ked ma kazdy den presviedca o tom ze som preneho este dolezitejsia ako ked bol tu a niekedy zas verim jeho slovam a slubom, myslite ze mam na neho do maja pockat??? mam len 17.. okrem toho, siel tam preto lebo mi chce kupit auto.. :-) co myslite?

purblanka

my ked sa pohadame,stale prídem prvá ja.A ked ma naštve nejakou sms,tak neviem sa ukľudniť,musím byť sama,alebo ísť len tak do mesta,alebo nedvíham telefón,aj ked potom dvihnem,lebo potom aj tak to budeme musieť riešiť.

odkopnuty

katuska3101 - no ak mas s nim viac takychto skusenosti, tak asi je to naozaj jeho povaha. A ak sa domnievas, ze on urobil chybu tak vzdy pockaj kym sa on ozve. Ak si urobila chybu ty, ozvi sa prva ty.
purblanka - ten boj je velmi tazky a nie vzdy sa da vyhrat respektive nie vzdy ma clovek tolko sil aby vyhral....

katuska3101

odkopnuty tu ide o to ako som písala, že on sa vraj potrebuje "ukľudniť" keď sa hádame, pričom ja vtedy veľmi "rada" rýpem a rýpem... a proste chce byť sám aj na úkor toho že nebudeme spolu..
A neozvať som sa mu už párkrát skúšala, a on sa ozval potom sám, po asi dvoch dňoch, keď už bol "kľudný"..
Ja neviem, možno má takú povahu fakt, že to potrebuje stráviť sám, ja už neviem...
Prajem Ti nech si šťastný.

purblanka

ahojte,viete všetci tu máme nejaky problém,aj ja mám,ale,no teraz je to ok.Všetci sme závislí na láske,lebo je potrebná k životu.Je to ťažké pre toho kto miluje,a nedostáva to,čo si naozaj zaslúži.No musíme nejak bojovať,poprípade,urobiť viac,ako to dokážeme.

odkopnuty

katuska31O1 - viem, ze som tu posledny ktory ma radit ale ako si to vsetko popisala, tak on ta ma uplne v pazi a si mu lahostajna. Si na nom zavisla tak isto ako ja na mojej priatelke. Neozvi sa mu (ak to dokazes) a pockaj kym sa ti ozve on. To je jedine riesenie. Iba tak zisti, ci mu chybas a ty zistis to iste. Viem presne aky je to pocit - musim sa ozvat prvy, musim vediet co s nou je. Skus to ale prekonat a sama spoznas na com si.
Ja prezivam asi najtazsie obdobie mojho zivota a neviem co mam robit. Preto som sa tu vyrozpraval a su tu ludia ako napriklad purblanka,ktora mi poradila. Tebe zelam aby ti to dopadlo lepsie ako mne.