Bolí ma palec - SURNE!!!

tinus8

Ahojte, tak vam chcem odporucit a zaroven povedat co mi pomohlo na ten prst, Pouzila som aloe vera, normalne list rastlinky, rozrezala som ho a prilozila som si to, nechala som to tam celu noc. Rano som videla velke zlepsenie.

RNG

Pozri sa na nete alebo v mojich doplnkovych obchodoch.
Cesi vyrabaju slabsiu verziu pod nazvom citrovital, pre istotu na nom ani nie je uvedene mnozstvo aktivnej latky(citricidal). V GSE je ho 33%.

adi

RNG, kde dostanem to GSE?
Moj priatel ma casto zapal koze, obycajny chlpok mu zarastie, zapali sa. Naposledy mu to museli narezat, take to bolo zapalene a opuchnute. Teraz to ma opät na ruke, pomohlo by to aj na take zapaly?

RNG

Zoparkrat som spomenul zmes praskoveho cukru, kokosoveho oleja a niekolko kvapiek GSE.
Mne to hoji vsetky rany a hnisave zapaly, navod mam od reputabilnych lekarov(az na moj dodatok GSE)
Konkretne kopcom lyzica praskoveho cukru, lyzica kokosoveho oleja a 5 kvapiek GSE.
dobre pomiesat a odlozit do nadobky.
Hrubo natriet postihnute miesto a obviazat papierovym obruskom viackrat zlozenym a zalepit dookola paskou. Ja nemozem pouzivat flajstre (leukoplast) rovno na kozu, lebo mam z toho alergie.

marhula

asi preto, agi, lebo som uz pocula od lekarov vela pripadov, ked framykoin ten stav zhorsil, ano je to antibioticka mast, ale v tomto pripade je lepsi Ichtoxyl, aj ked treba natierat 3 - 4 dni az potom nastane zlepsenie. Prve dva dni to vyzera, akoby sa nic nezlepsovalo, ale potom to pride :-)Vytiahne ten zapal

adi

Marhula, preco by to mal Framykoin zhorsit. Prinajhorsom nepomoze, ale urcite nic nezhorsi. Mne napr. Ichtoxyl vobec nepomohol. Tak asi tolko

marhula

framykoin to moze ale nemusi zhorsit, bez do lekarne a kup si mast Ichtoxyl - je to taka cierna smrdlava mast, ta ti ten zapal vytiahne - ucinok 100%

adi

Ja som to mala tohto roku tiez dvakrat. Tiez ich nestriham nakratko ale stalo sa ze sa zapalil a poriadne to bolelo. Prvykrat som si na to dala framykoin a leukoplast a po dvoch dnoch to preslo, teraz som na to nedala vobec nic, a tiez to po dvoch dnoch preslo. Nemyslim, ze ti treba trhat nechet, pockaj nech trocha dorastie, to prejde.