Nerada robím orálny sex

jaaa

ahoj jahôdka16r no ja som mala chlapca velmi sme sa milovali a som mu robila lebo strasne som ho mala rada a ked som videla aky je stastny pri tom bolo to uzasne..:)a on bol taky zlaty vzdy..taze mozno ked sa zamilujes tak ti to nebude proti....:)

jahôdka16r.

Ano bola so zamilovana až po uši,no vlastne ešte som.Mala so priatela ktoreho so velmi lubila a ktoreho aj do teraz lubil.Ale on ma opustil,a len preto lebo som mu nechcela urobit oral,ja som mu povedala že je to proti mojej srsti atd.a on ma preto opustil=(

hgh

jahôdka16r.:a ty mas rada ked ta on robi ustami?ak ta vobec robi...no pozri ja som mala tiez s kadecim problem.ale mam priatela ktoreho tak strasne milujem ze si neviem predstavit ze by som mu taku rozkos nedopriala,ked viem ake je to dobre ked mi to on robi...to je ako darcek malemu decku:)))fakt ho strasne milujem.mozno sa to zmeni aj u teba ked sa zamilujes tak uplne riadne.teda mozno aj si ja neviem..len mne teda pomohla zmena partnera,jemu som to robila preto lebo to robili setky moje kamosky a tomuto to robim preto lebo ho milujem a tesi ma ked vidim ako slastne pri tom vzdycha...

jahôdka16r.

hgh: no všetko čo s tym suvisi,čo suvisi s oralom,no fakt kto vie kde ho pred tym pchal a čo s nim robil,a ja mam mu to aj lizat? tak ne eeeeee.aj keby......to je asi novodobe oral ne?

jahôdka16r.

to ´´BLE,, znamena že suhlasiš so mnou alebo že nesuhlasiš?????? lebo mne je to fakt proti srsti mu to robit....