len sa potrebujem vypísať

Príspevok v téme: len sa potrebujem vypísať
lumi1

do piči so životom
do piči so školou
do piči s rodinou
.
.
všetko je to na piču. Prečo tak hovorím? Pretože mojej rodine som vždy bola len ťarchou. Pretože jediné čo mám je to že mám 20 rokov a základoškolské vzdelanie. Pretože mám povesť feťáčky lebo som sa predrogovala. Pretože, na ruke mám jazvu že som to chcela ukončiť. Pretože som strávila mesiac na psychiatrii. Pretože trpím depresiou a adaptačnou poruchou...tak čo teda mám? Čo ma má tešiť na tomto svete? Prečo mám žiť taký život? Do piči so životom!!!

lencok1

co ti sisi? pod na icq, videla som ta na pokeci, mala som ti uz tam napisat...predstan pocujes, uz zasa ti sisi...? zobud sa

lumi1

NO FAJNE už ma najebala aj moja skurvena matka. Idem von, beriem si so sebov žiletku a zrejme obnovím moju jazvu. Boha

lencok1

ahoj moja draha lumi, sa stretavame tu, ked nie icq, sakra co sa zasa deje, myslela som ze si ok...ze sa vsteko pohlo lepsim smerom, citala som aj tvoj weblog a mala som taky pocit ze je to uz lepsie:(...kludne sa mi ozvi na icq co sa deje, zatial pa moja

lumi1

a momentálne tuho rozmýšľam kde môj tato odložil búchačku, lebo zrejme si všimol že som ju párkrát mala keď mi bolo takto na piču tak ju niekde inde odložil.

Dee

fiha, tak potom je mozno problem v tom, ze nie si sama presvedcena o tom,ze sa ti da pomoct. Skus viac spolupracovat. Odporucam ti precitat si knizku od Luise Hay: Miluj svoj zivot
A ako napisal frontman, skus sportovat