krestania s PPP

Alternativa

A pokracujem: podla mna viera nema byt definovanie toho, co nam Boh odpusti a ze nas ma rad aj s chybami. Viera nas ma naucit zit tak, aby nas zivot bol zmysluplny, aby bol pozitivne naplneny v zmysle ucenia Jezisa. Aby sme si vazili zivot so vsetkym, co nam dava a tu nase zdravie musi byt velmi, velmi vysoko v rebricku hodnot. Aby sme si vazili ludi v nasej blizkosti, seba samu. Ved aj Jezis uzdravoval...

Alternativa

Nemyslim, ze viera dokaze zmenit nase myslenie, ak to sami nechceme. Vzdy mame tisic dovodov, preco nieco ano a nieco nie. Ale predsa len napisem moj nazor, ktory je v sulade s myslienkami viery v Boha: cena zivota ako takeho...byt proti potratu napr. pri ohrozeni zivota dietata alebo matky, pri nechcenom tehotenstve...to ano, to je filozofia krestana. A preco potom ten isty veriaci si nici uplne nezmyselne svoj vlastny zivot napr. drogami, alkoholom, hadkami...a aj s PPP? Dievcata, takyto vazny priestupok voci sebe samej a svojim blizkym /ak chcete, tak hriech/ predsa nemoze nikto odmodlit v kostole...prosim, zamyslite sa nad tym, co je Vasa viera...Je to naozaj viera v dobro, alebo voci sebe samej ste si vybrali zlo? Vzdy to vsak mozete zmenit, len treba chciet. Pekny den

kendra

ahojte, aj ja som krestanka, mam PPP uz 7 rokov a ziadna zmena, ale zacala som chodit psychologicke tak uvidime... odkial ste vy ? nechceli by ste sa niekedy stretnut ? ja som z BA...

natala

aha jasne,takze z blavy :) jasne mam mailik ale tento co tu mam uvedeny nepouzivam :( rada by som ti dala ale nechcem ho tu zverejnovat :(ty nemozes napisat svoj?ozaj a kolko mas rokov?