krestania s PPP

natala

ano to nepopieram ze ho to trapi a chcel by nam pomoct ale ja nejak vobec nad tym nerozmyslam a nikdy ma toto netrapilo nejak az teraz pomaly zacinam nad tym uvazovat

zuzca26

jasne chapem:) ale mne nejde o "mat rad" to nas ma aj napriek tejto nedokonalosti a padom:) ale nemozme popriet ze nieje smutny ze sa trapime a ze nam nechce pomoct a to ma mrzi najviac:(
ale myslim ze sa chapeme:)

natala

rozumiem ti co si tym chcela povedat.ale ja sa skor na to pozeram tak ze pre Boha je skor dolezite aku mame dusu a nie nase telo.ja bojujem tiez s anorexiou ale bulimickeho typu pretoze mam obdobia kedy sa prejem a zvraciam potom ale nemam pocit ze by ma Boh kvoli tomu nemal rad.kazdy vecer sa modlim a prosim ho aby mi dal silu bojovat a mam pocit ze je milosrdny a ma rad vsetkych.

zuzca26

natala, Boh lubi aj dobrych aj zlych to je jasne, ale islo mi skorej o to ze sme Jeho deti a nase tela su chramom DS,...a my ich takto nicime, islo mi o to:( ja bojujem s anorexiou, ale ajtak si nicim telo a je mi luto toho ze ako sa na to pozera Boh

alpa

Z hladiska toho ze obžerstvo je hriech, bulimia je hriechom tiez. Ved si predstavte kolko deti hladuje v krajinach tretieho sveta :-(( Ja som tiez bulimicka uz devat rokov :-((

natala

ja som nad tym nikdy takto neuvazovala,nemam pocit zeby bol Boh z toho sklamany pretoze podla mna Boh ma rad nielen dobrych ludi ale aj tych zlych

zuzca26

nemyslim ze spolocne ale ze ci ta to netrapi, mna najme to "zoziera" a neda mi nesnazit sa vyliecit, ze Boh je z tohto sklamany co nechcem ale ked to nejde:(