Ako schudnut ked laska ku kofole a bagetach nabera na vahe?

Príspevok v téme: Ako schudnut ked laska ku kofole a bagetach nabera na vahe?
kofola+bagety

Mam problem poslednych 5 tyzdnov som pribral 5 kil {kazdy tyzden jedno} a aj predtym uz dost. ked som na intraku tak stale pijem len kofolu a jem bagety varit sa mi nechce a do jedalne nerad chodim {proste nemozem tam ist lebo je mi tam zle} a tak nejem teple jedlo. ani behat nechodim casto teraz uz ani futbalove treningy na ktore som chodil nemavame ... co mam robit aby som schudol? nieco rozumneho odporucte take aby som sa nemusel vzdat mojej vasne kofoly a bagiet {behat chcem zacat chodit} a aby som schudol najma na bruchu. vopred diky

kyblik

a nestacila by ti aspon Cola Light? iked to tiez nieje nic moc vzhladom na tie umele sladidla ale v porovnani s Kofolou je to "lepsie" :) a mozno nezjest 3 bagety denne a by to aj slo:)

evul

Hmm, "schudnite ma" akosi nefunguje... To je, ako keby si povedal, ze "chcem mat doktorat, ale nechce sa mi ucit sa, ani podplacat nikoho nebudem" alebo "chcem zit, ale nechce sa mi dychat (ani s pristrojmi)". Sorry chlapce, ale toto nefunguje ;) Ked sa ti nic nechce, asi ti nezostava nic ine, ako sa zmierit s tym, ze budes cim dalej tym tlstejsi. A pokial nerobis vrcholovy sport, chvila behania ta z toho nevytrhne... Chce to rozumnu stravu, ak by sa ti "chcelo" a kupil by si si aj nieco rozumnejsie na jedlo (varit ani netreba), tak by to mozno slo :)

panika

a co tak nejest bagety a nepit kofolu ? to bude asi odrazovy mostik. Staci vynechat sladku kofolu (aj ked to si nechcel pocut)