vztah

Príspevok v téme: vztah
x-mann

mam problem z laskou ak to vlastne laska je....z mojou prijatelkou sa vidievam velmi malo v priemere tak 2-3 krat do tyzdna na nejaku hodinu a pol.Sme takto spolu uz tri mesiace a neviem ako u nej ale umna je to tak ze ked je vsetko v poriadku tak k nej tie moje city niesu az take silne proste len nejako hladam chyby akekolvek nejake dorobnosti len sa kvoli tomu potom trapim a je mi nanic ale nie vzdy ale len vecsinou.Ked je nejaka kriza tak vtedy citim ako velmi ju mam rad a som si isty ze ju lubim a nedokazem si predstavit rozchod ale ked sa to da doporiadku zase je to ako pretym nic velke k nej necitim a len rozmyslam ci to ma nejaky zmysel.Tie chyby su takeho tipu ze mam pocite ze mi malo dokazuje lasku chybaju nejake tie spontanne veci a podobne som jej prvy chalan tak neviem.

Niesme z toho isteho mesta a stretavanie mame dost obmedzene a ja mam pocit akoby tomu vztahu nieco chybalo.za 3 mesiace co sme spolu sme sa este nejako nebozkavali len take obycajne pusi a nebolo ani nic take ako objatie a podobne myslite ze to moze byt pricina? Ma to zmysle tento vztah? ako by ste to vy dali doporiadku?

zz

sipka: mas pravdu aj ja to tak citim,ale ako to napravit, ako ju prinutit aby ma zase tak blaznivo chcela?..castejsie mavam pocit ze si ma uz nevazi a vtedy ju chcem opustit ale akosi neviem, proste neviem tie4roky zahodit za hlavu,najst si inu,lebo uz nemam ani chut zacinat vsetko odznova, nama ked toto nevyslo a daval som do toho vsetko(fakt som sa sanzil ako nikdy predtym)

sipka

och zz to mi je vsetko luto :(... , no ked sa uz ludia rozidu, nikdy to uz nieje a nebude ako predtym, iba zriedkavo.., take nieco dost zmeni vstah .., a je to tazke ale mozno sa to da len sa musite obaja snazit.. , ale casom do vstahu pride aj vsednost.., ale ta sa da odstranit ale je to opet na 2ch .. , je tazke a mozno ani nemozne ked sa budes snazit len ty ...

zz

Ja mam podobny problem-ale sme spolu uz 4 roky..minuly rok sme prekonali dost velku krizu(sme sa rozisli asi tyzden pred vianocami na asi 2mesiace)..vtedy som chcel zomriet a dost som an nu psch.tlacil(spravil som obrovsku chybu) a dali sme sa dokopy hoci chcela este cas na ,,rozmyslanie" ale ja som bol uz v koncoch...od vtedy sa vela veci vratilo do normalun a ja som si ju zacal viac vazit no mam dojem ze ona mna zasa menej, casto mavam pocit ze som u nej na poslednom mieste hoci mi hovori ze ma miluje.predtym sme mali krasny vztah mal som pocit ze sme ini, ze sme mame lasku aku nikto iny nema..ale teraz uz mam pocit ze sme vsedny par...ja mam sice stale chut robit blaznive veci, prekvapovat ju drobnostami, planovat nam zivot, zobrat si ju ale ona je casto taka chladna,sebecka(predtym som si myslel ze taky skromnejsi, citlivejsi clovek neexistuje)vzdy mi vedela vraviet take krasne veci, objimat ma, bozkavat ma kazdy den-teraz uz nie a ked tak len velmi zriedka..milujem ju a neviem ju opustit...ale neviem ako dlho to vydrzim.vravel som jej to uz vela krat a ona mi povedala ze je jej to luto a ze sa to pokusi zmenit ale takmer nic sa nedeje...co robit?

sipka

alebo Budha: Laska je odvaha, ktora sa neboji nicoho na svete.! no Napoleon: Jedine vitazstvo nad laskou je utek. ale podla mna to nieje pravda.. clovek pred laskou neujde.. nikdy netusime kde a kedy nas prekvapi..aj ked niekedy prinesie trapenie, ale aj tak sme stasni..

sipka

no tak to som rada :) za x-manna aj za teba getinka. Clovek ked je zamilovany nieje asi krajsi pocit... nemozno to zastavit a clovek ani nechce.. my sme spolu 7 mesiacov.. ale je to neskutocne carovne ako v rozpravke.. stale sa smejeme, rozpravame.., doplname sa a veru getinka :) .. clovek ked nieco take silne citi .. ma chut bojovat proti vsetkemu a nepustit si svoje stastie..! jednoducho .. laska je laska:).. ani najlepsi basnik, maliar, rozpravac ci filozof ju nikdy nevedel presne opisat... zhodnu sa vsak na jej krase :) .. je ako opium :).. ako povedal La Rochefoucauld: ,, Laska je najhlbsou ludskou potrebou,je tym, co nas robi stastnymi a co nasej existencii dava zmysel.... Pre dusu je to vasen vladnut, pre ducha je to sympatia a pre telo skryta a nezna tuzba zmocnit sa toho , koho milujeme."

x-mann

myslim ze zmojej strany to pokracuje velmi dobre po vcerajsom stretnuti sa nedokazem prestat usmievat a najradsej by som bol snou.Teras si zacinam uvedomovat ako velmi ju mam rad a myslim ze aj ona mna ma velmi rada tak len musim asi pockat ako sa to bude vyvijat dalej

qetinka

X-mann,myslim si,ze obaja ste dost mlady a mnoho veci je pre vas novych a tak mozno aj pre nu je to take neprebadane,ze niekedy ani nevie ako by sa mala spravat...a to co k nej citis?no ked sa pohadate a chyba ti to znamena,ze ju mas rad...a podla mna to,ze ked ste v poho a nad tym uvazujes znamena,ze ti chybaju tie prejavy citov z jej strany...a ako tu uz bolo pisane,ten kto nema rad sa neboji rozchodu...a sipka ma tiez pravdu v tom,ze si naozaj treba vazit,ked stretnes niekoho koho milujes a kto miluje teba....:-)ja som s mojim priatelom 8 mesiacov,tiez sme obaja z ineho mesta,stretavame sa raz alebo dvakrat za tyzden na par hodin,sem-tam u mna prespi,dalsia komunikacia je cez net a telefon co je samozrejme niekedy tazke,pretoze real je real....ale napriek tomu verim,ze casom poriesime aj to ako sa castejsie stretavat,lebo viem,ze chce to aj on aj ja...:-) a znova musim spomenut sipku,ze presne ako ona pise,dala som do tohto vztahu cele svoje srdce a tohto chalana sa uz nepustim,lebo ho milujem :-)...napis x-menn ze ako to u vas pokracuje,nemyslim si,ze by to bolo este stratene :-)

sipka

no tak nad cim vahas :) .. myslim ze urcite keby nemala a nezalezalo by jej uz nieste spolu ver mi..! no a uzivajte si, radujte sa ze ste spolu... a naplnajte vas vztah laskou .. a dajte do nho cele svoje srdce,vtedy je vztah najkrajsi a uzasnyy!! v dnesnom case je malo ludi ktory sa najdu , lasku si treba v dnesnom svete vazit a chranit si ju.. tak vela stasticka :)..

x-mann

som jej dal trosku najavo ze ten nas vztah ide asi zlym smerom a uplne sa zmenila bola na mna uplne mila hovirila a aj robila velmi pekne veci myslite ze to znamena ze ma naozaj lubi? ked sa kvoli mne tak povediac zmenila