Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dosť zvláštny problém.. aspoň pre mňa!

Príspevok v téme: Dosť zvláštny problém.. aspoň pre mňa!
Armagedon19

Asi v štrnástich, alebo pätnástich rokoch som si oholil ochlpenie okolo penisu. Po niekoľkých dňoch sa mi na pokožke penisu a semenníkov objavili "vyrážky". Je to zvláštne, lebo to akoby ani nie sú vyrážky, len tak vyzerajú.. nehnisajú, nečervenajú sa, ani nebolia. Inak neviem, k čomu to prirovnať. Od ostatnej kože sa odlišujú len tým, že sú trošku svetlejšie. Zdá sa mi, že sa objavili práve na tých miestach, kadiaľ som ťahal žiletkou. Skôr pochybujem o tom, že to má niečo s hygienou, lebo ani pri zvýšenej hygiene nezmyzli. V podstate nie sú až tak viditeľné, no pri dobrom osvetlení si ich partnerka môže všimnúť. Teraz mám už 19 rokov a inak som úplne zdravý. Doposiaľ som o tom ešte nepočul, ani som sa nič nedočítal v odbornej literatúre. Ak ste sa s tým v živote, alebo v praxi stretli, napíšte mi.. vopred Vám ďakujem!

samotqa

Ked oholis skus aj nejaku mast na to dat. Predtym ece vydezinfikovat niecim. Alebo pouzi cajovnikovy olej. Alebo calciovu mast.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.