ako si predstavujete super vasnivy sex

Príspevok v téme: ako si predstavujete super vasnivy sex
alaninka

ahojte :-) chcem sa vas opytat na vas najvasnivejsi sex,popripade vase skryte myslienky a predstavy co sa tohto tyka :-) viete,chcem vylepsit sex s mojim priatelom,lebo sme spozorovali,ze je to akesi suche a malo si to uzivame...chcem len podotknut,ze so sexom sme len nedavno zacali,sme novacikovia,takze nemame skusenosti a chcem si vypocut nazory druhych... takze ako to vylepsit?:-)

anka

..heh...vasnivy???nemyslim ze ajdolezitejsim faktorom je miesto...podla mna to musi byt strasny xtic z obox stran,dlha a sladka predohra,pred tym celodenne odolavanie napr...my to zvyknee s partnerom praktizovat tak,ze sme spolu vzdy v nedelu,zvykneme sa kazdy sam ucit v inej izbe,kedze sme skolaci este:).ale viem,ze obaja myslime len na toho druheho...potom si nieco uvarime,pozrieme telku,hoci aj televizne noviny,:)))..potom nejaky dobry filmik ktora bohuzila alebo xvalabohu nikdy nedopozerame dokonca...a verte,nasleduje celaaaaaa noc nekutocnej vasne...

sin

No ked ma to nahodou nebodaj chyti, tak poviem milej a rozdame si to vonku v trave, na weckach...viem ze su spinave, tak sme vyberavi a vyberieme si nejake velke, dobre vyzerajuce priestory an zachode. Najskor niekde v hoteloch a tak :) Alebo doma v sprche....tam to mam asi najradsej. Velmi ma vzrusuje klzavy pohyb mojej ruky po partnerovom tele :)

sašenka

ixíííík a hodne vela baktérií, blahoželam, ako to možte. A ak doma tak vecko si nevyberiem, hmmm, skor schodisko, abo kuchyn. stôl.hmmm

ixiiik

musi tam byt velmi vela citov,no a potom take nieco co som neskusila napr.toaleta.Je to obycajne miesto no verte aj to najfrekfentovanejsie :)

blanche

vášeň,to je presný opak nudného milovania...čiže musí to byť živočíšne..vlastne neviem, či sa tomu dá nejak naučiť..to sa musí cítiť..trebárs ho zviaž..a sadni na neho..ak bude protestovať..daj mu facku..ale vopred musíte súhlasiť..(:je to skvelé..hrajte sa..zahoďte hanbu a konvencie...držím vám palce...

durka

my sme tiez mali s partnerom take problemy, potom sme sa porozpravali, komu co vyhovuje a ktore milovanie bolo najlepsie a najhorsie... ucime sa so skusenosti a ked si das dokopy 1+1 moze z toho vzniknut sex ktory sa bude pacit vam obom. drzim palce nech sa to vyriesi.