Milovanie neplnoletej s plnoletym

Príspevok v téme: Milovanie neplnoletej s plnoletym
kokakola

mam 14 a moj ptiatel 17...začali sme spolu chodit pred 2 mesiacmi a už sa chce milovať ale ja sa na to necitim pripravena...povedala som mu že nech počka aspoň kym budem mať 15,ale on to chce teraz...vraj to k laske patri
prave pre toto som s nim nechcela chodiť a len ho tajne lubiť...čo mam spraviť???je pekny,mily a ma ma rad a som si 100% ista že by ma pre tuto vec neopustil,aj ked to už svojej byvalej babe urobil...mam mu isť po vôly

Kráľ

Mozem s babou robit Všeliake veci ked nema 15 ? Sex je od 15 no ak nepojde o pohlavný styk tak je to tiez trestné ?

alenka_maxova

hej, hej, ku laske urcite treba sex...a urcite ho treba prezit v 14 rokoch. (ironia)
Ach...ked to nechces, stoj si za svojim. Kym budes mat 18 rokov, zazijes este tolko vztahov, ze sa ti fakt neoplati "dat" sa cela dakemu 17 rocnemu, ktory ma prosto chut o momentalny sex...Chapes co tym myslim? Pockaj este chvilu, odzi si najprv co to a potom si najdi partnera, ktory nebude na teba tlacit a s ktorym zazijes viac ako len sex. Lebo s tym terajsim pravdepodobne nebudes dlhsie ako do tej 15stky :)

tom16

je to tak mi chalani sme taki ale co us nezmenite nas kazdy chece sex ale niektori chlapci by na vas dievcata nemali naliehat a ak ano tak ak sa na to necitis tak nedaj a ak ta naozaj lubi tak to pochopi a ked ne jeho vec nechaj ho.

n..

tak asi som sa mylila ale veim že som sa čudovala keď som to čitala a od 14... ale aj tak 15 je malo.. ale čo už.. každý tak ako si ustelie tak si aj do nej vlezie..:D

mpxm

Ale kde sme to uz, ze 14 rocne dievcata uvazuju o sexe?? Aj ked sa na to necitis, ako mozes vobec nad tym uvazovat? VED MAS 14 rokov!! Jezisi... Ja by som sa od hanby prepadla, v tvojom veku som mala troska ine "starosti". Uc sa, chod von s kamoskami na dzus, venuj sa kruzkom, hlavne nebehaj s chalanmi a s dievcatami po veceroch az do rana vonku! Ak toto dodrzis, vyberies si spravnu cestu. MAs predsa 14, aj ked vasi su asi slepi.
Po vonku lietaj v 17tke a s panestvom nic nestratis, ak pockas do 18tky... Aj ked, mozes stretnut praveho aj predtym, len sa nauc rozlisovat spravne a nespravne. Tento chlap je finito pokazeny. dovidopo

dd

ni...bud siris bludne informacie Ty, alebo neviem..pretoze prave som citala tu: www.vyvlastnenie.sk v paragrafe 201 toto, citujem: "(1) Kto vykoná súlož s osobou mladšou ako pätnásť rokov alebo kto takú osobu iným spôsobom sexuálne zneužije, potrestá sa odňatím slobody na tri roky až desať rokov." a vraj je to aktualizovane uplne znienie, stav k 2.1.2009..ale ak sa mylim ja, resp.ta stranka,tak sa ospravedlnujem..