Milovanie neplnoletej s plnoletym

Príspevok v téme: Milovanie neplnoletej s plnoletym
kokakola

mam 14 a moj ptiatel 17...začali sme spolu chodit pred 2 mesiacmi a už sa chce milovať ale ja sa na to necitim pripravena...povedala som mu že nech počka aspoň kym budem mať 15,ale on to chce teraz...vraj to k laske patri
prave pre toto som s nim nechcela chodiť a len ho tajne lubiť...čo mam spraviť???je pekny,mily a ma ma rad a som si 100% ista že by ma pre tuto vec neopustil,aj ked to už svojej byvalej babe urobil...mam mu isť po vôly

ni...

nehrozilo by mu nič!! pokiaľ by ju neznásilnil! pretože je povolené sexovať od 14 .. takže toto si len ty musiš ustražiť

mircoMY33

vie o tom ze keby si to povedala niekomu a dozvedel sa o tom neaky dospely alebo tvojy rodicia kolko mu hrozi base v 3 napravnej skupine medzi vrahmi

leerka

pre NESUHLASIIIM, ja som to vravela z ich hladiska, zeona ma 14a on ma 19, tak tam sa mi ten rozdiel zda divny, ked ty mas napr 22 a priatel 30, tak to berem, ako si vravela, ze mate 8rocny rozdiel ale nie, aby si ti mala 13 a on 21....???? to je odveci snad nie? narazala som cisto iba na vek, nic ine...a samozrejme v tom mladom veku je ten rozdiel zvlastny, ci uz v cislach, ale aj v povahe, citoch atd...

n..

ahoj chcela som ti ešte povedať že môže to byť pre teba veľká láska ktorá bude skutočná .. poviem ti jeden môj príbeh .. mala som 15ako ty.. skoro :) a našla som si priateľa.. bol to môj prvý a ako je teraz v móde tak každý sa hneď s každým vyspí či má 13, 14, 15 rokov.. ale ja som sa tiež necitila na to i keď sme sa bozkávali tak ma to dosť vzrušovalo;) ale koho by nie.. a raz som u neho bola mala som 15.. a on chcel.. už sex.. ale ja som mu povedala nie.. pochopil to lebo ma začal lubiť.. a lúbi ma do teraz keď som to ja už citila teda som sa citila na sex. tak som mu to dala na javo a o rok sme spolu spali nelutujem lebo to bolo z lasky a pripravené .. a nie tak na rýchlo.. do teraz som s ním. a sú to nejaké 2 roky a bude to aj viac tomu verím lebo sa zmenil a nechcel by ma vymeniť.. za nikoho možno preto si ma váži lebo je veľa dievčat teraz takých.. hm no ľahkých.. a potom už mu nebude na tebe nič cenné a keď ťa nechá kvôli tomu že mu nechceš dať tak to je vyslovený PAKO!!! najdeš si iného lepšieho tak sa maj a dufam že si to premyslíš:)

nesuhlasiiiim

leerka Tvoj nazor sa mi nepaci :-o
Mozno preto,ze my mame 8 rocny rozdiel a sme neskutocne stastni a zalubeni...
A veru fesak to je,nemal by problem
Tak podla mna naozaj nieco ako ozajstna laska existuje...
Aj ked je to zas nieco trocha ine ked sa to tyka strnastky a 19 rocneho,je to dost...
No aj take pary sa mozu mat uprimne radi :-)
Kokakola co sa tyka Teba....
mala by si posluchnut,co Ti tu pisu...
NALIEHA NA TEBA?
PRE TOTO SI SNIM NECHCELA CHODIT?
BYVALU OPUSTIL LEBO SNIM NECHCELA MAT SEX?
Ved to je chore....
Si si ista,ze Ta ma rad?
Nechcem byt zla,ale laska sa takto neprejavuje....Hej mozno to k sebe patri,laska a sex ale v ziadnom pripade nema pravo Ta do niecoho tlacit....
Bud mudra....a hrda :-)
Nerob nieco len preto,ze to chce on...
Ved Ty nechces,inak by si to tu neriesila...
Tak sa drz....Ak Ta ma skutocne rad,pocka si na Teba...
Ak nie,nestoji Ti za to...
po svete behaju miliony chalanov...
:-)

leerka

mne tpride divne, ked chodi 19rocny s 14 rocnou...ako keby nedokazal "zbalit " ziakdnu seberovnu...alebo ho mozno ziadna nechce a tak 14tka s podujme

slnko550

Anonýmka drz sa svojho chlapca ako kliestik!!! :) ti poviem, ze taky chlapci uz po ulici nepobehuju.. :)

kokakola nepoddavaj sa mu ;) vidim ze vahas a ze to vlastne ani nechces, tak to NEROB!! vycitala by si si to.. ja mam 19 a teraz som sa az milovala s priatelom..mala som sancu aj skor, ale viem, ze by som to lutovala lebo az tento chlapec je ten pravy :) proste som citila ze "ano toto je ON" :)